Czy to Twoja firma?

Reinart praca

Tarnów

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią historii budownictwa i designu wnętrz. Nasza firma, założona w 1949 roku, z pasją oddaje się sztuce stolarskiej, tworząc produkty, które łączą w sobie tradycję rzemiosła z nowoczesnym designem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna, drzwi, schody, balustrady toczone, więźby dachowe, a także ogródki zimowe, pergole, altanki oraz wyposażenie wnętrz. Każdy produkt jest dla nas wyjątkowy, dlatego z największą starannością dbamy o detale, wykorzystując doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników.

Jako Reinart, rozszerzamy nasze horyzonty, oferując również usługi malarskie, sprzątające oraz zarządzanie obiektami mieszkalnymi i publicznymi. Nasze prace dekoracyjne i renowacyjne odzwierciedlają nasze zaangażowanie w estetykę i funkcjonalność, a utrzymanie czystości i porządku to dla nas podstawa, która wpływa na komfort i zadowolenie naszych klientów.

Działamy nie tylko na lokalnym rynku, ale również prowadzimy działalność importowo-eksportową pod szyldem REINERT Import-Export, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług.

W Reinart wierzymy, że jakość i innowacyjność idą w parze. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją solidności i trwałości, a każdy projekt traktujemy jako szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Zachęcamy do poznania naszej historii i doświadczenia, które kryje się za każdym wyprodukowanym przez nas elementem. Zapraszamy do współpracy i do bycia częścią naszej ciągle rozwijającej się historii.

Reinart najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Reinart

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Reinart

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Reinart

Siedziba główna w Tarnowie Opolskim

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Reinart
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Tarnów
  3. Bielsko-Biała
  4. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Reinart - oferty archiwalne

  • Szukam pracownika - Salzburg, Austria

    Reinart
    • Austria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Cześć! Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z 7-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizującą się w usługach malarskich, sprzątających oraz zarządzaniu obiektami mieszkalnymi i publicznymi.

      Szukamy energicznych, ambitnych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i dołączyć do naszej profesjonalnej ekipy.

      Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać, pracować na najwyższej jakości sprzęcie i być częścią wspierającego zespołu, to jesteś w idealnym miejscu! Wyślij swoje CV i dołącz do naszej rodziny profesjonalistów. Czekamy na Ciebie! E-Mail: reinart.salzburg@gmail.com Tel Nr. 0043 6766711952

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie powierzchni do malowania - usuwanie starych warstw farby, szpachlowanie nierówności, szlifowanie oraz gruntowanie powierzchni.
      • Dobór i mieszanie farb - dobieranie odpowiednich rodzajów i kolorów farb zgodnie z wymaganiami projektu.
      • Aplikacja farb i powłok ochronnych - malowanie pędzlem, wałkiem lub za pomocą sprzętu natryskowego, aplikowanie lakierów i innych powłok ochronnych
      • Prace dekoracyjne i renowacyjne - wykonywanie technik malarskich, takich jak szablony, stiuki, malowanie wzorów.
      • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy - sprzątanie po wykonanych pracach, utrzymanie narzędzi i sprzętu w czystości.
      • Zachowanie zasad bezpieczeństwa pracy - stosowanie się do przepisów BHP, używanie odpowiednich środków ochrony indywidualnej.
      • Utrzymanie czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz budynku, w tym sprzątanie, mycie okien, usuwanie śmieci.
      • Drobne naprawy i konserwacja urządzeń oraz instalacji w budynku, np. wymiana żarówek, naprawa drobnych usterek, konserwacja sprzętu.
      • Zarządzanie dostawcami usług - współpraca z zewnętrznymi firmami i dostawcami usług, takimi jak firmy sprzątające, konserwatorskie, instalacyjne.
      • Monitorowanie stanu technicznego obiektu - regularne przeglądy i ocena potrzeb związanych z konserwacją oraz remontami.
      • Zarządzanie systemami bezpieczeństwa - obsługa systemów alarmowych, monitorowanie kamer bezpieczeństwa, dbanie o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa.
      • Dbanie o zieleń i tereny zewnętrzne - nadzorowanie prac ogrodniczych, utrzymanie czystości chodników, parkingów i placów zabaw.

      Wymagania

      • Chęci do nauki i rozwoju.
      • Zdolności do pracy w zespole oraz indywidualnie.
      • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania.
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Możliwość pracy w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
      • Wsparcie w zakwaterowaniu – pomożemy Ci znaleźć idealne miejsce.
      • Pomoc w nauce języka – nie pozwolimy, aby bariera językowa stanęła Ci na drodze do sukcesu.
      • Profesjonalne przyuczenie do zawodu – niezależnie od doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do osiągnięcia mistrzostwa.
      • Pracę z najnowszym sprzętem – stawiamy na innowacyjność i efektywność.
      • Otwartość na zatrudnienie par – wspieramy wspólne rozwijanie kariery.

Pracodawcy w Tarnowie