Czy to Twoja firma?

JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK praca

Lublin

Jesteśmy JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK, zlokalizowani w sercu malowniczego Lublina, gdzie architektura łączy się z nowoczesnością. Nasza firma to miejsce, gdzie projekty architektoniczne nabierają życia, a marzenia o idealnej przestrzeni stają się rzeczywistością.

Nasze usługi projektowe są odzwierciedleniem pasji i zaangażowania, z którym podchodzimy do każdego zadania. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy indywidualne podejście, które przejawia się w świetnym kontakcie i zrozumieniu potrzeb. Szybkość realizacji to nasz znak rozpoznawczy, a przystępne ceny sprawiają, że profesjonalizm jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Nie znamy granic w dążeniu do doskonałości, a nasza praca to harmonijne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z radością dzielimy się naszym doświadczeniem, aby wspierać Cię w tworzeniu przestrzeni, która będzie nie tylko piękna, ale i praktyczna.

W JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK, każdy projekt jest dla nas szansą, by pokazać, jak wielką wartość może mieć dobrze zaprojektowana przestrzeń. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem stwórzmy miejsce, które będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferty pracy JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK

Mapa JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK

Siedziba główna w Lublinie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Kielce

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca JJ SANIT JAROSŁAW JÓŹWIAK - oferty archiwalne

  • Projektant / Projektantka - branża sanitarna

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Firma z siedzibą w Lublinie zajmująca się projektowaniem instalacji sanitarnych zatrudni projektanta/asystenta instalacji sanitarnych w zakresie HVAC, instalacji wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie Projektów z branży sanitarnej: instalacji wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych oraz sieci z przyłączami
      • Praca w biurze, udział w naradach
      • koordynacja międzybranżowa Projektów
      • udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej branży sanitarnej wg wytycznych projektanta

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe, branżowe Student lub Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska.

      • Doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystent projektanta,

      • Umiejętność pracy w zespole.

      • Umiejętność szukania informacji i dociekliwość.

      • Znajomość programów z grupy CAD,

      • Zznajomość programu Ventpack, InstalSoft, Audytor OZC i innych branżowych.

      • Komunikatywność.

      • Kreatywnośc

      Oferujemy

      • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie.

      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

      • Umowę o pracę / zlecenie, możliwość odbycia stażu.

      • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

      • Wynagrodzenie - adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

      • Niezbędne narzędzia pracy.

      • Przyjazną atmosferę pracy.

      • Elastyczne godziny pracy.

Pracodawcy w Lublinie