Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy

Czy to Twoja firma?

Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką BPC Anna Pawlak i Wspólnicy, zlokalizowaną w sercu Bielska-Białej. Nasza historia rozpoczęła się 5 lipca 2022 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem weszliśmy na ścieżkę profesjonalnej obsługi prawnej. Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu podmiotów gospodarczych, dostarczając im niezbędnej wiedzy i rozwiązań prawnych w różnorodnych dziedzinach.

Jako firma prawnicza, rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby nasza praca była synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy przewagi konkurencyjnej, to nasze zaangażowanie i dedykacja dla klientów mówią same za siebie.

Nie posiadamy danych dotyczących liczby naszych pracowników, ale możemy zapewnić, że każdy członek naszego zespołu to wykwalifikowany specjalista, który z pasją podchodzi do wyzwań prawniczych. Nasza misja i wartości kierują nas każdego dnia, choć nie są one sformułowane w oficjalnych dokumentach. Jesteśmy przekonani, że nasze działania najlepiej odzwierciedlają to, kim jesteśmy i w co wierzymy.

Nie dysponujemy informacjami na temat certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, jednakże każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy. Choć nie mamy danych na temat naszej obecności międzynarodowej, to jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą zarówno lokalnym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy działają na arenie międzynarodowej.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu budujemy trwałe i wartościowe relacje z naszymi klientami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują solidnego wsparcia prawnego i cenią sobie indywidualne podejście oraz profesjonalizm.

Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy

Mapa Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żywiec
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Bytom
  6. Koszalin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Kancelaria Adwokacka BPC Anna Pawlak i Wspólnicy - oferty archiwalne

  • Młodszy prawnik

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Poszukujemy osoby, która swoje doświadczenia z zakresu prawa (cywilnego, procedury cywilnej, prawa handlowego, prawa pracy) łączy z wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami interpersonalnymi.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych,
      • wsparcie w zakresie obsługi administracyjnej i monitorowania prowadzonych spraw,
      • przygotowanie projektów umów i regulaminów,
      • prowadzenia akt spraw, w tym digitalizacja i archiwizowanie,
      • przygotowywanie wniosków do KRS oraz innych dokumentów dotyczących bieżącej działalności kancelarii,
      • kontakt z sądami, urzędami i klientami Kancelarii.

      Wymagania

      • ukończone wyższe studia prawnicze lub ukończony m.in. 3 roku wyższych studiów prawniczych,
      • dobrej znajomości prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa handlowego, prawa pracy,
      • znajomości obsługi programów MS Office,
      • dyspozycyjności, komunikatywności,
      • dobrej organizacji czasu pracy,
      • dokładności i staranności w działaniu,
      • wysokiej kultury osobistej,
      • otwartości i kreatywności.

      Doświadczenie w pracy w kancelarii lub w dziale prawnym spółki mile widziane.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia, zakresu kompetencji oraz czasu pracy,
      • stałe godzini pracy,
      • udział w tworzeniu różnorodnych projektów prawnych i możliwość rozwoju zawodowego,
      • przyjazną atmosferę pracy, możliwość konsultacji z partnerem lub adwokatem.

Pracodawcy w Bielsku-Białej