Square One Resources Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Square One Resources sp. z o.o. praca

Jesteśmy Square One Resources – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie technologii informatycznych i doradztwa IT. Nasza historia zaczęła się w 1995 roku w Warszawie i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby łączyć świat biznesu ze specjalistami IT. Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół, liczący 11–50 pracowników, oraz ponad 850 konsultantów na całym świecie, z których 490+ działa w Polsce, codziennie wprowadza innowacje i najlepsze praktyki w branży.

Specjalizujemy się w rekrutacji IT, outsourcingu IT oraz Managed Services. Nasze usługi, takie jak body leasing i team leasing, są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a nasza międzynarodowa obecność pozwala na działanie na szeroką skalę. Jesteśmy zespołem kreatywnych, zwinnych i elastycznych profesjonalistów, którzy cenią sobie uczciwość i rzetelność w informowaniu o możliwościach rozwoju kariery.

Nasze wartości są odzwierciedleniem naszej kultury organizacyjnej i są kluczowe w budowaniu długotrwałych relacji zarówno z klientami, jak i pracownikami. Wierzymy, że dzięki naszemu podejściu możemy nie tylko odpowiadać na bieżące potrzeby rynku, ale także przewidywać przyszłe trendy i dostosowywać się do nich.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość i możliwości, które przed nami stoją. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej podróży i zapraszamy do współpracy, aby razem tworzyć lepsze jutro w świecie IT.

Square One Resources Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Square One Resources Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Square One Resources Sp. z o.o.

  • PHP Developer

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa Square One Resources Sp. z o.o.

Siedziba główna w Warszawie

Praca Square One Resources Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Data Engineer

    • Warszawa
    • Are you passionate about transforming data into actionable insights? Do you thrive in dynamic environments where innovation drives success? If you answer yes, then we have an interesting opportunity just for you! Let us present a remarkable opening for a talented Data Engineer to join our client representing the automotive sector.

      The project is conducted in an agile methodology, focusing primarily on the migration of data warehouses to cloud solutions. This role will require a detailed analysis of existing code, rewriting in new technologies, and the ongoing maintenance and development of existing interfaces to ensure they align with project goals and objectives.

      Data Engineer

      Your responsibilities

      • Lead the migration of data warehouses to cloud solutions, primarily using ADF Databricks.
      • Analyze existing code to understand current data processes and identify opportunities for optimization.
      • Rewrite and adapt existing data processes in new technologies to enhance efficiency and performance.
      • Maintain and develop existing data interfaces, ensuring they meet current and future needs.
      • Work collaboratively in an agile environment, contributing to the project's success through effective communication and teamwork.

      Our requirements

      • ETL Expertise: Primary focus on ETL processes and data analysis through ETL tools. Experience with ADF (Azure Data Factory) and Informatica, with a strong preference for ADF.
      • SQL Proficiency: Must have an excellent understanding of SQL query language.
      • Power BI: Basic knowledge of Power BI is desirable.
      • Python Knowledge: While not mandatory, familiarity with Python is considered a plus.
      • SAP Business Objects (BO): Optional but beneficial.
      • Agile Methodology: Experience working in agile project management environments, particularly with tasks such as data warehouse migration to cloud solutions (ADF Databricks), existing code analysis, rewriting in new technologies, and the maintenance and development of existing interfaces.

      What we offer

      • Interesting and challenging job in one of the biggest companies in the Polish automotive industry
      • Attractive non-financial benefits
      • Cooperation based on the B2B contract or contract of employment

  • HR & Recruitment Specialist

    • Warszawa
    • Twój zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z różnych źródeł, realizacja procesów rekrutacyjnych end-to-end (głównie obszar Sales IT)
      • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR (np.: BHP, płace, świadczenia)
      • Realizowanie procesu preboardingu i onboardingu dla nowych pracowników
      • Współpraca z oddziałem w Londynie oraz Hiring Managerami
      • Przygotowywanie prezentacji, materiałów na temat rynku i proponowanych działań
      • Wspieranie w realizowanych procesach HR
      • Raportowanie prowadzonych działań do HR Generalist

      Nasze wymagania

      • Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end
      • Znajomość rynku pracy, trendów rekrutacyjnych oraz umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
      • Kreatywność i innowacyjne podejście do rekrutacji
      • Chęć rozwoju i udziału w pozostałych procesach HR
      • Pozytywne nastawienie

      Mile widziane

      • Doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR agencji rekrutacyjnej
      • Umiejętność prowadzenia rekrutacji do struktur sprzedaży w IT
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

      To oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Liczne benefity dla Ciebie i Twojej rodziny
      • Premię za wyniki osobiste
      • Coroczny przegląd wynagrodzeń
      • Bonusy za polecenie znajomych
      • Wyjazdy integracyjne oraz wydarzenia tematyczne
      • Cenimy sobie pracę z biura, dlatego oferujemy pracę hybrydową dwa dni z domu i 3 z biura w centrum Warszawy

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie nauki języków
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • spotkania integracyjne
      • opieka stomatologiczna
      • firmowa biblioteka
      • brak dress code’u
      • strefa relaksu
      • karty przedpłacone
      • świętowanie urodzin
      • program rekomendacji pracowników
      • inicjatywy dobroczynne

      Opis Stanowiska

      #OneSquareOne - jeden zespół, wiele talentów. Tak brzmi nasze motto.

      Do zespołu Square One poszukujemy osoby na stanowisko HR Specialist. Jesteśmy gotowi powitać kolejna osobę na naszym pokładzie, która będzie rekrutować najlepsze talenty do naszej firmy ale również będzie chciała się rozwijać w kolejnych obszarach HR. Pewne jest, że zaczniemy od ułożenia procesu rekrutacji, przed nami sporo wyzwań dlatego chętnie opowiemy Ci o naszej wizji na tą role podczas spotkania rekrutacyjnego.

      SQUARE ONE RESOURCES sp. z o.o.

      W Square One Poland dążymy tam, gdzie nie dotarła jeszcze żadna agencja rekrutacyjna – prosto na orbitę transparentności i działania w duchu win-win. Od ponad 25 lat na świecie i 15 lat w Polsce rekrutujemy specjalistów IT, tworząc wspólnie z naszymi klientami możliwości dla ich zawodowego rozwoju – przy inspirujących projektach, z nowoczesnymi technologiami. wieloletniego doświadczenia, mamy startup’owe DNA i to stanowi naszą przewagę.