Czy to Twoja firma?

Komenda Stołeczna Policji opinie i informacje

Warszawa
Komenda Stołeczna Policji stanowi kluczowy organ w strukturze organizacyjnej Policji, zlokalizowany przy ul. Nowolipie 2 w historycznym pałacu Mostowskich w Warszawie. Jako jednostka z prawami komendy wojewódzkiej, nasze działania koncentrują się na zapewnieniu bezpieczeństwa i utrzymaniu porządku publicznego na obszarze aglomeracji warszawskiej.

Nasza misja skupia się na ochronie ludzi i ich mienia, realizowanej poprzez szeroki wachlarz usług, w tym działania operacyjno-rozpoznawcze, dochodzeniowo-śledcze oraz administracyjno-porządkowe. Jako instytucja publiczna, finansowana z budżetu państwa, komenda pełni rolę monopolisty w zakresie działań związanych z ochroną porządku publicznego na wyznaczonym terenie.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy służby dla społeczności, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku bezpieczeństwa publicznego. Z uwagi na nasz unikalny charakter działalności, jesteśmy instytucją, która nie tylko reaguje na bieżące wydarzenia, ale również prowadzi profilaktykę i działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie przestępczości i zagrożeniom.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii, liczby pracowników czy wyraźnie określonych wartości rdzeniowych, nasz profesjonalizm i zaangażowanie w każdą podjętą akcję są gwarancją najwyższej jakości usług. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych funkcjonariuszy, aby mogli sprostać dynamicznie zmieniającym się wyzwaniom współczesnego świata.

Komenda Stołeczna Policji to nie tylko strażnik porządku, ale również zaufany partner dla mieszkańców Warszawy i okolic, zapewniający im codzienne poczucie bezpieczeństwa.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

3.7

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik fizyczny

😄

Dodano: rok

Opinie pracowników o firmie Komenda Stołeczna Policji (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Komenda Stołeczna Policji? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Komenda Stołeczna Policji (3)

3

Na podstawie 120 ocen z Google.

Bartek G.

Bartek G.

Daję 5 gwiazdek za smaczne śniadanie, gdy siedziałem na "dołku", pan policjant, który akurat miał dyżur na PdOZ bardzo miły, można było przy papierosie pogadać. Do następnego, bo pewnie się jeszcze nie raz spotkamy.

Dodano: 2 lata temu

Marek Łukawski

Marek Łukawski

Tego nie lubię w panstwówkach. Nikt nie ponosi odpowiedzialności, nikomu wyżej postawionemu nie zależy. Próbowałem dodzwonić się na wydział administracyjny - bez skutku przez 1.5 godziny. Po 3 komunikatach o "nie stawianiu się osobiście, bo znaczna większość spraw można załatwić on-line" następuje automatyczne rozłączenie. Numer podany dla interesantów również milczy. Oczywiście wyżej postawione osoby pewnie ręce mają zbyt zajęte trzymaniem stołków niż podejmowaniem decyzji. Może po prostu miałem pecha, może za dużo interesantów na raz, nie wiem. Wysłałem maila, może oddzwonią. Tak czy siak jak bardzo nie lubię drogówki która do ludzi odnosi się jak do przedmiotów, to dział administracji niewątpliwie ją dogania.

Dodano: 3 lata temu

Big Smoke

Big Smoke

Bardzo miła obsługa na poziomie.Spedzilem kiedyś tam noc po tym jak mili panowie z patrolu policyjnego pomogli mi jak byłem pijany i śpiewałem dissy na Polonię Warszawa (TYLKO LEGIA). Łóżko było mega wygodne i komfortowe dostałem zimną wodę a na koniec wycieczki zostałem pożegnany i wręczono mi moje rzeczy i pan policjant życzył mi miłej drogi.Polecam jak na dołek i wytrzeźwiałke to tylko tam mordy którzy są za Legią a ch**e z Polonii to na Białołękę do aresztu. Polecam obsługę 24/7 i dostajemy tam pakiet ultra ale inclusive.👍🏻👍🏻👍🏻

Dodano: 3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Komenda Stołeczna Policji w opinii klientów i współpracowników

Klienci Komendy Stołecznej Policji wyrażają się pozytywnie o humanitarnym podejściu personelu oraz komfortowych warunkach, z jakimi spotykają się w mniej przyjemnych okolicznościach swojego pobytu. Szczególnie doceniane jest dobre i smaczne jedzenie serwowane w czasie zatrzymania oraz miła i pomocna obsługa, nawet w trakcie nocnego przetrzymywania. Takie opinie mogą świadczyć o empatycznym podejściu pracowników, co jest zachętą dla potencjalnych kandydatów na współpracowników, sugerując miłą i wszechstronną atmosferę w pracy. Jednocześnie, wskazane recenzje mogą uwypuklić konieczność zachowania profesjonalizmu w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji, co bywa wyzwaniem i polem do nieustannego rozwoju. Pomimo kontrowersyjnych uwag dotyczących preferencji sportowych wyrażonych przez odwiedzających, jest to miejsce, w którym profesjonalizm i gotowość do działania są na pierwszym miejscu, co przekłada się na satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa społeczeństwa.

Opinie Komenda Stołeczna Policji - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opiniach dostępnych w Internecie, Komenda Stołeczna Policji jest miejscem pracy, które stawia przed sobą różnorodne wyzwania. Pracownicy wskazują na doświadczenia ze swojego zatrudnienia, przynosząc do uwagi pozytywne aspekty działalności, jak również obszary wymagające optymalizacji.

Pozytywne aspekty
  • Transparentność wynagrodzeń – stawki są jawne i regulowane odpowiednimi ustawami, co zapewnia jasność oczekiwań finansowych.
Komenda Stołeczna Policji – podsumowanie opinii

Analiza opinii o pracy w Komendzie Stołecznej Policji ukazuje, iż pracownicy doceniają przejrzystość wynagrodzeń regulowanych ustawami. Jednocześnie istnieją wyraźne sygnały o potrzebie poprawy w zarządzaniu i organizacji pracy. Rekomendowane są zmiany na stanowiskach kierowniczych oraz zapewnienie bardziej etycznych struktur organizacyjnych. Wnioski te mogą stanowić podstawę do przyszłych zmian i usprawnień w funkcjonowaniu Komendy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Komenda Stołeczna Policji) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Opinie o pracodawcach w Warszawie