Czy to Twoja firma?

W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c praca

Białystok

Przedsiębiorstwo W.T. – ciecie laserem istnieje od 1989 roku. Od samego początku do dzisiaj zajmuje się indywidualną produkcją elementów ze stali. Na początkach działalności produkowano podzespoły mechaniczne do narzędzi medycznych takich jak mierniki hemoglobiny oraz wózki stanowisk reanimacyjnych, a także meble warsztatowe.

Obecną działalnością firmy jest świadczenie usług w zakresie wykonawstwa metalowych konstrukcji reklam, konstrukcji obudów narzędzi, skrzynek elektrycznych i elektronicznych, a także elementów palników pieców olejowych stosowanych w energetyce. Ponadto oferujemy doradztwo konstrukcyjne i technologiczne, łącznie z opracowywaniem dokumentacji konstrukcyjnej.

Obecnie w firmie zatrudnienie znajduje 16  wykwalifikowanych osób, między innymi: spawacze, ślusarze, frezerzy, tokarze, konstruktorzy, operatorzy maszyn CNC itp. Dzięki ich profesjonalizmowi oraz wieloletniemu doświadczeniu, z pomocą specjalistycznego sprzętu którym dysponujemy, posiadamy duże możliwości produkcyjne.
Realizujemy zamówienia w zakresie produkcji seryjnej i jednostkowej.

W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technolog Białystok
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c

Siedziba główna w Białymstoku

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca W.T. Mieczysław Wiśniewski Katarzyna Wiśniewska s.c - oferty archiwalne

  • Zatrudnię technologa/konstruktora

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

    • Firma W.T. zajmująca się od ponad 40 lat obróbką metali poszukuje osoby na stanowisko technologa/konstruktora. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną , posiadającą doświadczenie w obszarze obróbki CNC, wykazujesz się znajomością Auto Cad, Sollidworks, rysunku techniczego to ta oferta może być idealna dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie, koordynowanie I nadzorowanie prac związanych z opracowywaniem i wdrażaniem technologii wytwarzania wyrobów przemysłowych,

      • umiejętność efektywnej organizacji pracy,

      • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy w zespole,

      • dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu zadań,

      • przestrzeganie terminów, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą obróbki metali,

      • znajomość i umiejętność tworzenia rysunków technicznich, opracowywanie dokumentacji technologicznej, umiejętność obsługi AutoCad, Solidworks,

      • mile widziane doświadczenie w branży metalowej na stanowisku technologa/konstruktora

      Oferujemy

      • oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 40 lat w branży obróbki metali,
      • prace w trybie poniedziałek-piątek w godzinach 6-14
      • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu,
      • umowę o pracę

      Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV na maila.

      Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i rozwijania kariery w środowisku przemysłu obróbki metali!!!

Pracodawcy w Białymstoku