Czy to Twoja firma?

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad dwóch dekad, FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o. jest synonimem zaufania i jakości w świecie motoryzacji. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Opel, z dumą reprezentujemy wartości i innowacje jednego z wiodących producentów samochodów. Nasza historia zaczęła się w 1999 roku w Rybniku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Nasze główne założenie to zaspokojenie potrzeb klientów na najwyższym poziomie. Wierzymy, że każdy zasługuje na wyjątkową obsługę oraz produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przekraczają. W naszym salonie znajdziesz nie tylko najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych Opel, ale także starannie wyselekcjonowane pojazdy używane, które przechodzą rygorystyczne kontrole, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność.

Rozumiemy, że zakup samochodu to dopiero początek drogi, dlatego oferujemy kompleksową obsługę posprzedażną. Nasze centra serwisowe wyposażone są w nowoczesne technologie, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Od przeglądów gwarancyjnych, przez naprawy blacharsko-lakiernicze, aż po montaż instalacji gazowych – zawsze możesz liczyć na naszą profesjonalną ekipę.

Zdajemy sobie sprawę, że motoryzacja to nie tylko samochody, ale także ludzie. Dlatego nasz zespół to pasjonaci, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale także z empatią podchodzą do każdego klienta. To właśnie ludzie są sercem naszej firmy i to oni każdego dnia przyczyniają się do budowania silnej pozycji Fijałkowski sp. z o.o. na rynku.

Nasza oferta to również szeroki wybór części i akcesoriów marki Opel, usługi pośrednictwa kredytowego i leasingowego, a także oferta ubezpieczeń komunikacyjnych. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się swoim samochodem bez zbędnych zmartwień.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle dążymy do doskonałości, inwestując w rozwój naszych usług i poszerzając naszą wiedzę. Nasza misja i wartości są dla nas przewodnikiem, który inspiruje nas do bycia lepszymi każdego dnia. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej motoryzacyjnej rodziny i doświadczenia różnicy, jaką wnosi FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o.

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center ubezpieczenia

Oferty pracy FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o.

Mapa FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o.

Oddział w Rybniku

Oddział w Jastrzębiu-Zdrój

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Rybniku