Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa

Czy to Twoja firma?

Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa praca

Osielsko

Jesteśmy Galerią Osielsko, miejscem, które od 2012 roku stanowi serce handlowe Osielska. Nasza działalność skupia się na wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami, które nie tylko są własnością, ale również dzierżawą, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

Z dumą oferujemy przestrzeń dla ponad 30 lokalnych marek, które tworzą unikalny klimat i ofertę naszego centrum handlowego. Rozumiemy, jak ważna jest dostępność i komfort, dlatego nasze obiekty wyposażone są w ruchome schody oraz windę, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich poziomów galerii zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób niepełnosprawnych.

Nasza lokalizacja przy drodze krajowej S5 to nie tylko wygoda dla odwiedzających, ale i strategiczny punkt dla biznesu. Znajdujący się tu TELEBIM to doskonała platforma reklamowa, która zwiększa widoczność naszych najemców i partnerów.

Jesteśmy więcej niż tylko galerią handlową. Angażujemy się w życie społeczne i kulturalne regionu, współpracując z lokalnymi instytucjami oraz organizując wydarzenia, które łączą ludzi i tworzą niezapomniane wspomnienia. Oferujemy również wsparcie w sprawach biznesowych i marketingowych, pomagając naszym najemcom rozwijać ich działalność.

W Galerii Osielsko zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla naszych klientów i partnerów. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko doskonała lokalizacja, ale również zaangażowanie w tworzenie wartości dodanej dla społeczności, z którą się identyfikujemy i której służymy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i dołączenia do grona zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych, którzy już teraz tworzą z nami historię sukcesu Galerii Osielsko.

Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa

Siedziba główna

Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Galeria Osielsko Sołtysik Spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Kierownik sprzedaży

    • Osielsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 7 500-8 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Utrzymywanie i budowa trwałych relacji z Klientami na zasadzie win-win
      • Osiąganie planu sprzedaży
      • Odpowiedzialność za sprzedaż i opiekę nad istniejącymi Klientami oraz zdobywanie nowych
      • Realizacja planów/ budżetów sprzedażowych

      Mile widziane

      • Doświadczenie w branży HoReCa
      • Doświadczenie w marketingu – socjal media

      Wymagania

      • Umiejętność skutecznego negocjowania oraz wypracowania rozwiązań win-win dla obu stron
      • Znakomite umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
      • Dobra organizacja własnej pracy
      • Doświadczenie jak w załączonym opisie w zakresie opieki nad istniejącymi klientami i zdobywanie nowych

      Oferujemy

      • stabilną pracę i możliwość dynamicznego rozwoju
      • Atrakcyjne wynagrodzenie na start + możliwość premii za osiąganie planów
      • Mocne wsparcie zespołu administracyjnego
      • Elastyczne godziny pracy
      • Program szkoleń profesjonalnych i rozwoju osobistego
      • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i idei
      • Uznanie i docenianie efektów i wyników pracy
      • Wyjątkowa okazja do osiągnięcia swoich marzeń i zawodowych i rozwoju osobistego

Pracodawcy w Osielsku