Czy to Twoja firma?

Avita Sławomir Rutz praca

Osielsko

W sercu malowniczego Osielska znajduje się nasza firma "Avita", która z pasją i zaangażowaniem dostarcza produkty najwyższej jakości dla szerokiego spektrum hodowli zwierząt. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rolników i hodowców w dbaniu o ich zwierzęta - od bydła i trzody chlewnej, przez owce, konie, drób, aż po naszych mniejszych przyjaciół - psy, koty i króliki.

Nasza oferta to nie tylko pasze i akcesoria, ale również specjalistyczne produkty do pielęgnacji racic i kopyt, które są kluczowe dla zdrowia i dobrostanu zwierząt. Rozumiemy, jak ważna jest jakość w naszej branży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Z dumą patrzymy poza granice naszego kraju, rozwijając dział handlu zagranicznego. Dzięki temu "Avita" staje się rozpoznawalna na międzynarodowych rynkach, a nasze produkty docierają do hodowców na całym świecie. Mimo braku informacji o naszej historii i wartościach, każdego dnia piszemy nowe strony tej historii, kierując się niezmienną pasją do rolnictwa i hodowli.

Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie niesie ze sobą prowadzenie biznesu, w tym troski o płynność finansową. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby "Avita" była synonimem nie tylko jakości, ale i stabilności - dla naszych pracowników, partnerów i klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce. Razem możemy więcej - dla dobra rolnictwa i hodowli, które są fundamentem naszej pracy.

Avita Sławomir Rutz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Avita Sławomir Rutz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Avita Sławomir Rutz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Avita Sławomir Rutz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Avita Sławomir Rutz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Avita Sławomir Rutz - oferty archiwalne

  • Specjalista ds zakupów

    • Osielsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500-5 000 zł / mies.
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko: specjalista ds zakupów. Osoba pracująca na tym stanowiku będzie odpowiedzialna głównie za import towaró i transport do siedziby firmy. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

      Zakres obowiązków

      • składanie zamówień na towar u krajowych dostawców
      • składanie zamówień u zagranicznych dostawców
      • organizaowanie transportu dla importu i eksportu towarów

      Wymagania

      • dobra znajomość języka angielskiego
      • dobra organizacja własnej pracy, samodyscyplina
      • entuzjazm i chęć pracy

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ukształtowanej renomie
      • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
      • pracę w ambitnym zespole

Pracodawcy w Osielsku