PRONETBUD

PRONETBUD praca

    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 8 200-12 400 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk/Elektromonter - Wiślinka

    Galeon Sp. z o.o. Sp. k.
    • Wiślinka
    Popularna
    Dodana

Mapa PRONETBUD

Siedziba główna w Redzie

Oddział w Gdynii

Praca PRONETBUD - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta instalacji elektrycznych

    PRONETBUD
    • Reda
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Oferujemy pracę w charakterze asystenta projektanta w kilkuosobowym zespole zajmującym się projektowaniem instalacji elektroenergetycznych, elektrycznych, BMS i teletechnicznych.

      Projektujemy:

      Budynki użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, kina i inne.

      Budynki biurowe (od najprostszych do skomplikowanych o złożonych funkcjach, wysokie i wysokościowe).

      Obiekty służby zdrowia: szpitale, przychodnie, apteki.

      Galerie i sklepy wielkopowierzchniowe. Hotele. Pensjonaty.

      Budynki mieszkalne.

      Budynki przemysłowe, produkcyjne i magazynowe.

      Stacje transformatorowe i sieci elektroenergetyczne.

      Zakres obowiązków

      • Praca asystenta polega na współpracy z projektantem przy realizacji projektów instalacji elektrycznych.

      • W zależności od stopnia zaawansowania asystent wykonuje mniejsze lub większe i bardziej złożony elementy projektów.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne lub niepełne wyższe (studenci), w kierunku elektrycznym.

      • Znajomość programów Office, Autocad oraz języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju,

      • Przyjazną atmosferę w pracy,

      • Pracę w dogodnych godzinach z możliwością w pewnym zakresie dostosowania godzin do potrzeb pracownika.

Pracodawcy w Redzie