Czy to Twoja firma?

PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI praca

Reda
PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Reda
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI - oferty archiwalne

  • Elektryk-serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

    PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - serwis instalacji elektrycznych i automatyki,
      - serwis instalacji wentylacyjnej,
      - serwis instalacji chłodniczych,
      - diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych.

      Umowa zlecenie do 3 miesięcy, następnie umowa o pracę.

      Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV ze zdjęciem): biuroprowent@interia.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie: kierunkowe techniczne, staż pracy: brak wymagań, prawo jazdy kat. B, posiadanie uprawnień SEP do 1 kV - mile widziane, w przypadku obcokrajowców: min. komunikatywna znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Redzie