Czy to Twoja firma?

ILC Dover Poland sp. z o.o. praca

Gliwice

W sercu innowacyjnej branży farmaceutycznej i biofarmaceutycznej, w malowniczym Gliwicach, rozwija się nasza wyjątkowa historia. Jesteśmy ILC Dover Poland sp. z o.o., część globalnej rodziny, która od lat wyznacza standardy w produkcji zaawansowanych technologicznie wyrobów. Nasze jednorazowe opakowania i materiały izolujące do przechowywania oraz transferu proszków i płynów farmaceutycznych to kwintesencja innowacji i jakości, której zaufały największe marki na świecie.

Nasza obecność w Polsce to nie tylko odpowiedź na rosnące potrzeby rynku, ale również strategiczny krok w kierunku zwiększenia naszych mocy produkcyjnych. Zobowiązaliśmy się do inwestycji ponad 12 mln dolarów, co przełoży się na stworzenie co najmniej 100 nowych miejsc pracy. To dla nas ogromna duma, że możemy dołączyć do grona pracodawców w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, a nasz zespół w Polsce będzie częścią ponad 2000 wykwalifikowanych pracowników na całym świecie.

W ILC Dover Poland sp. z o.o. łączymy globalne doświadczenie z lokalnym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni, że nasze technologicznie zaawansowane produkty wspierają branżę farmaceutyczną i biofarmaceutyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia ludzi w Europie i poza nią. Nasz nowy zakład produkcyjny w Gliwicach to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, gdzie innowacja spotyka się z pasją i gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości.

Wierzymy, że nasza obecność w Polsce otworzy nowe horyzonty dla naszych klientów w Europie, Azji i Pacyfiku, umacniając naszą pozycję jako lidera w dostarczaniu rozwiązań, które są synonimem bezpieczeństwa i jakości. Jesteśmy ILC Dover Poland sp. z o.o. – tam, gdzie przyszłość farmacji nabiera kształtów.

ILC Dover Poland sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ILC Dover Poland sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ILC Dover Poland sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ILC Dover Poland sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ILC Dover Poland sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Częstochowa
  5. Zabrze
  6. Knurów
  7. Wrocław
  8. Kraków
  9. Rybnik
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ILC Dover Poland sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praca przy produkcji opakowań plastikowych - branża medyczna

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie czynności związanych z produkcją wyrobów
      • Obserwacja i kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych
      • Wykonywanie czynności montażowych
      • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Pracę w zgranym zespole

Pracodawcy w Gliwicach