Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czy to Twoja firma?

Calor Ciepłownictwo sp. z o.o. praca

Toruń

Od ponad trzech dekad Calor Ciepłownictwo jest synonimem innowacji i zaufania w sercu Torunia. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek ciepłowniczy nową jakość usług. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów w zakresie efektywnego wykorzystania energii.

Nasza oferta to nie tylko projektowanie i dostawa materiałów, ale przede wszystkim profesjonalne wykonawstwo serwisowe i zarządzanie energią. Dzięki naszemu doświadczeniu handlowemu i własnym zapleczu warsztatowemu oraz magazynowo-biurowemu, jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do postępu technicznego, co pozwala naszym klientom na oszczędności i racjonalne wykorzystanie ciepła.

Nasza misja jest jasna i prosta: "Pomagamy użytkownikom ciepła wykorzystywać je racjonalnie". To zdanie kieruje nami w każdym aspekcie naszej działalności. Wierzymy, że dzięki naszej pracy możemy przyczynić się do lepszego jutra, w którym energia jest wykorzystywana w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Nasza pozycja na rynku to wynik zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. To oni są dla nas najlepszą wizytówką i dowodem na to, że warto inwestować w jakość i doświadczenie. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i doradztwem, aby każdy nasz projekt był sukcesem.

W Calor Ciepłownictwo wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na życie ludzi i środowisko. Dlatego każdego dnia staramy się być lepsi, bardziej innowacyjni i jeszcze bardziej zaangażowani w to, co robimy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś myślą o jutrze.

Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Toruń
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Katowice
  5. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Calor Ciepłownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny przy sieciach ciepłowniczych

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-4 300 zł / mies.
    • Firma zajmująca się układaniem sieci ciepłowniczych poszukuje pracowników do pracy fizycznej. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

      Oczekujemy:

      - umiejętności obsługi elektronarzędzi

      - zaangażowania i umiejętności pracy w grupie

      - sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

      - mile widziane prawo jazdy kat. B

      Forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia na spotkaniu.

      Prosimy o nadsyłanie CV na adres: biuro@calor.com.pl lub kontakt - numer tel. 609 818 800

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      Oczekujemy:

      Wymagania

      Oczekujemy:

      Oferujemy

      Praca jednozmianowa od 7:00 - 15:00. Możliwośc pracy w nadgodzinach i premia uzależniona od wyników firmy (po okresie próbnym).

Pracodawcy w Toruniu