Czy to Twoja firma?

Wyższa Szkoła Straży Granicznej praca

Koszalin

Jesteśmy Wyższą Szkołą Straży Granicznej w Koszalinie – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w służbie bezpieczeństwa naszych granic. Nasza historia zaczyna się od przekształcenia Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej, a nasze korzenie sięgają powstania Straży Granicznej w 1991 roku. Jako jedyna uczelnia w Polsce, specjalizujemy się w kształceniu przyszłych funkcjonariuszy Straży Granicznej, będąc nie tylko ośrodkiem edukacyjnym, ale i domem dla naszych studentów, którym zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.


Nasze kierunki studiów i kursy są wyjątkowe, ponieważ skupiają się na jednym, kluczowym celu – bezpieczeństwie granicy państwowej. Oferujemy około 120 kursów specjalistycznych i doskonalących, które są dostosowane do dynamicznie zmieniających się wyzwań i potrzeb formacji Straży Granicznej. Nasze programy edukacyjne są unikalne i niezastąpione, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jako uczelnia, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym – jesteśmy przecież jedynym takim miejscem w Polsce. Nasze działania edukacyjne kształtują nie tylko przyszłość Straży Granicznej, ale i bezpieczeństwo kraju. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej misji i wartościach w sposób formalny, każdy dzień pracy w naszej uczelni to potwierdzenie zaangażowania w najwyższe standardy nauczania i dbałość o dobro naszej Ojczyzny.

Wszystko to, co robimy, jest odzwierciedleniem naszej pasji do kształcenia i rozwoju. Jesteśmy pewni, że nasza oferta edukacyjna jest nie tylko odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata, ale i inwestycją w bezpieczną przyszłość. Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszej społeczności i wspólnego kształtowania bezpieczeństwa na granicach naszego kraju.

Wyższa Szkoła Straży Granicznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia it (informatyka)

Oferty pracy Wyższa Szkoła Straży Granicznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Wyższa Szkoła Straży Granicznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wyższa Szkoła Straży Granicznej

Siedziba główna

Wyższa Szkoła Straży Granicznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Wyższa Szkoła Straży Granicznej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Chełm
  8. Międzychód
  9. Czarnków
  10. Piła

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Koszalinie