Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Czy to Twoja firma?

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka praca

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne hr / kadry energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Mapa Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Siedziba główna

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aplikuj

  • SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

    • Bydgoszcz
    • Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy Ogłasza nabór na stanowisko

      SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

      Obowiązki

      • gromadzenie niezbędnych danych koniecznych przy składaniu wniosków o dofinansowanie
      • rozliczanie i monitorowanie projektów unijnych
      • przygotowywanie wniosków o płatność
      • sporządzanie wymaganych sprawozdań

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe o odpowiednim kierunku, preferowane kierunki: z zakresu prawa lub ekonomii
      • pożądane studia podyplomowe w zakresie administrowania funduszami unijnymi, projekty unijne i pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej lub pokrewne
      • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • doskonała organizacja pracy i duża samodzielność
      • umiejętność pracy w zespole
      • odpowiedzialność, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
      • gotowość do uczenia się

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
      • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji
      • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      Wymagane dokumenty:

      • Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
      • „Na podstawie art.7 ust.1 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych i art. 22 Kodeksu Pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonej przez Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy obecnej i przyszłych rekrutacji. Zostałam/em poinformowana/y, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem”
      • Wymagane: data i podpis kandydata do pracy pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych
      • Brak powyższej klauzuli uniemożliwi dalsze przetwarzanie Pani/Pana dokumentów aplikacyjnych
      • Dodatkowe informacje można uzyskać u p.o. Kierownika Zespołu ds. Szkoleń i Projektów Unijnych pod numerem telefonu 52374 30 85
      • Dokumenty w postaci elektronicznej należy przesyłać na Aplikuj lub składać osobiście w Dziale Spraw Pracowniczych Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy ul. dr I. Romanowskiej 2
      • list motywacyjny i CV
      • dokumenty potwierdzające zdobyte kwalifikacje oraz dotychczasowy przebieg pracy zawodowej