Czy to Twoja firma?

EUROGOMA Artur Charwat praca

Balice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć naszym klientom jako EUROGOMA Artur Charwat, ugruntowując naszą pozycję w branży domu i ogrodu. Nasza historia zaczęła się w 1996 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi w Balicach, aby dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w specjalistycznym projektowaniu, które jest sercem naszej działalności. Wytwarzamy wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w wielu aspektach życia codziennego. Nasze produkty są wynikiem połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W EUROGOMA rozumiemy, że budownictwo to więcej niż tylko konstrukcje – to tworzenie przestrzeni, w których ludzie mogą żyć, pracować i odpoczywać. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi budowlane, od wznoszenia budynków po prace drogowe i autostradowe. Nasze doświadczenie i dbałość o szczegóły gwarantują, że każdy projekt jest realizowany z największą starannością.

Jesteśmy także blisko naszych klientów poprzez działalność detaliczną, a nasze usługi turystyczne i inne działalności usługowe pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji i dostarczanie wartości, które przekraczają oczekiwania.

W naszej pracy kierujemy się pasją do innowacji i doskonałości. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem trwałości i funkcjonalności. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych rozwiązań pozostaje niezmienne.

Zapraszamy do współpracy z EUROGOMA, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko wyglądają dobrze, ale są również trwałe i funkcjonalne.

EUROGOMA Artur Charwat najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Balice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EUROGOMA Artur Charwat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROGOMA Artur Charwat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROGOMA Artur Charwat

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
EUROGOMA Artur Charwat
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EUROGOMA Artur Charwat - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Balice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 32-36 zł / godz.
    • Poszukujemy pracowników do pracy fizycznej, mile widziane doświadczenie pracy na budowie ( tynkarz, pasadzkarz )

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac budowlanych zgodnie z instrukcjami przełożonego

      • Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do wykonywania prac

      • Wykonywanie prac związanych z układaniem i układaniem materiałów budowlanych, takich jak cegły, bloczki, płyty gipsowe itp.

      • Prace porządkowe na placu budowy, takie jak sprzątanie, usuwanie odpadów, segregacja śmieci

      • Pomoc w załadunku i rozładunku materiałów budowlanych

      • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

      • Przestrzeganie przepisów BHP i zasad bezpieczeństwa pracy na placu budowy

      • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego i przełożonymi, aby zapewnić płynne i efektywne wykonanie prac budowlanych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownik budowlany lub pokrewnej

      • Znajomość podstawowych technik i narzędzi budowlanych

      • Zdolności manualne i sprawność fizyczna

      • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

      • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

      • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki i terminową realizację zadań

      • Chęć rozwoju zawodowego w branży budowlanej.

      Oferujemy

      • Rozwój zawodowy w branży budowlanej.
      • Poznanie i nauka układnia nawierzchni sportowych , bezpiecznych nawierzchni na place zabaw, nawierachni mineralno-żywicznych
      • Praca w zgranym zespole
      • Niezbędne szkolenia
      • Dobre zarobki

Pracodawcy w Balicach