BC Koneser Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BC Koneser Sp. z o.o. praca

Sierpc

Witajcie w naszym kulinarnym świecie! Jesteśmy Bc Koneser, nowoczesna restauracja zlokalizowana w sercu Sierpca, która od 2021 roku serwuje swoim gościom niezapomniane doznania smakowe. Nasze założenie jest proste – dostarczać radość poprzez wyjątkowe potrawy i napoje, które łączą tradycję z nowoczesnością.

Nasza restauracja to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze menu jest pełne różnorodności, a każda potrawa to wynik pasji i zaangażowania naszego zespołu. Od intymnych kolacji po wielkie eventy – jesteśmy gotowi spełnić kulinarne marzenia naszych gości. A nasz urokliwy taras zewnętrzny to idealne miejsce na relaks w ciepłe dni.

Rozumiemy, jak ważna jest wygoda, dlatego oferujemy możliwość rezerwacji stolików online. Dla tych, którzy wolą delektować się naszymi daniami w zaciszu własnego domu, mamy usługę dostawy "pod same drzwi". Wspólnikami naszej restauracji są Cezariusz Konieczkowski oraz "PRACOSŁAW" Sp. z o.o., co świadczy o solidnych fundamentach i stabilności finansowej, na której budujemy naszą markę.

Choć nasza historia jest krótka, to pełna jest zaangażowania i miłości do gastronomii. Każdego dnia dążymy do tego, aby BC Koneser był synonimem jakości i wyjątkowego doświadczenia. Zapraszamy Was do bycia częścią naszej historii, która jest dopiero na początku, ale już teraz obfituje w smakowite rozdziały. Do zobaczenia w BC Koneser – gdzie smak spotyka się z pasją.

Oferty pracy BC Koneser Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BC Koneser Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa BC Koneser Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Raciaz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BC Koneser Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Renomowana restauracja w Sierpcu poszukuje osób na stanowisko: kucharz

    • Sierpc
    • pełny etat
    • 5 500-7 500 zł / mies.
    • Renomowana restauracja w Sierpcu poszukuje osób na stanowisko: Kucharz

      Miejsce pracy: Restauracja Koneser Sierpc, ul. Bojanowska 2B

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie potraw i dań kuchni europejskiej zgodnie z obowiązującymi standardami,
      • nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,
      • tworzenie/współtworzenie nowych receptur potraw,
      • utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,
      • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

      Wymagania

      • umiejętność pracy w zespole,
      • samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,
      • kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych pozycji menu,
      • znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,
      • punktualność,
      • pasja i zamiłowanie do gotowania,
      • książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
      • gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

      Oferujemy

      • praca w systemie zmianowym,
      • umowa o pracę lub kontrakt B2B,
      • elastyczny czas pracy,
      • odzież służbowa,
      • praca w dobrze wyposażonej kuchni z nowoczesnymi sprzętami,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • szkolenia,

Pracodawcy w Sierpcu