Czy to Twoja firma?

Sabina Sobik praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy "Sabina Sobik" – twoim zaufanym partnerem w świecie usług, który swoją przygodę rozpoczął w malowniczych Ochabach Wielkich wiosną 2021 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy swoją działalność, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Nasze usługi to nie tylko sprzątanie, które wykonujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To także bogaty wachlarz rozwiązań z zakresu handlu hurtowego i detalicznego, naprawy pojazdów samochodowych, a także transportu i logistyki. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie kompleksowej obsługi, dlatego oferujemy również usługi związane z zakwaterowaniem i gastronomią, a także wsparcie w dziedzinie działalności profesjonalnej, naukowej i technicznej.

Nasza firma to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie i świeże spojrzenie na branżę usługową pozwalają nam tworzyć wartościowe relacje z klientami. W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do potrzeb każdego, kto zdecyduje się nam zaufać.

Jako "Sabina Sobik", dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Współpracując z nami, możesz być pewien, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione z najwyższą starannością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej!

Sabina Sobik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sabina Sobik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sabina Sobik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik stacji paliw

    ZHU "MERKURY" Grzegorz Jaszczurowski
    • Jaworze
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym w Zabrzegu

    Sklep Ogólnospożywczy Barbara Jarczok
    • 4 300-6 000 zł / mies.
    • Zabrzeg
    Polecana
    Dodana
  • Sprzedawca 1/2 etatu

    Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Sprzedawca w Centrum Ogrodniczym

    Mateusz Kruczek
    • Jasienica
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Sabina Sobik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Sabina Sobik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Katowice
  3. Bydgoszcz
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Łódź
  6. Rybnik
  7. Gdynia

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Sabina Sobik - oferty archiwalne

  • Pracownik Obsługi Klienta Stacji Paliw Orlen

    • 3 490-4 500 zł / mies.
    • pełny etat
    • Zapraszamy do współpracy ambitne oraz energiczne osoby :) Praca w bardzo miłej atmosferze :) Elastyczny grafik - również dla osób uczących się. Praca w naszej firmie jest stabilna oraz dająca duże możliwości rozwoju.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta według standardów
      • dbanie o czystość stanowiska pracy
      • pozyskiwanie nowych klientów
      • usługi gastronomiczne

      Wymagania

      • punktualność
      • zaangażowanie
      • mile widziane doświadczenie w handlu

      Oferujemy

      • wynagrodzenia zawsze na czas
      • możliwość rozwoju
      • dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
      • rabaty na paliwo oraz produkty z stacji

Pracodawcy w Bielsku-Białej