Walter Lang GmbH

Czy to Twoja firma?

Walter Lang GmbH praca

Białystok

Jesteśmy Walter Lang GmbH, zlokalizowani w sercu Bremy, gdzie nasze korzenie sięgają głęboko w tradycję niemieckiego handlu, importu i produkcji. Nasza specjalność to miód i produkty z miodu, słodziki, a także syropy z agawy, które są esencją naturalnej słodyczy. Jesteśmy dumni z naszej certyfikacji BCS OEKO-GARANTIE GMBH, która jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w innowacyjność i najwyższą jakość naszych produktów.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest wyrazem naszej pasji do dzielenia się tym, co najlepsze, z klientami na całym świecie. Eksportujemy nasze wyjątkowe produkty, spełniając oczekiwania smakoszy i dbając o to, aby każdy mógł cieszyć się smakiem natury bez względu na to, gdzie się znajduje.

Choć nie możemy się podzielić naszą historią ani misją, nasze działania mówią same za siebie. Każdy słoik miodu i butelka syropu z agawy to obietnica rzetelności i autentyczności, które są wizytówką naszej firmy.

Zapraszamy do odkrywania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie naturalną słodycz i jakość, której można zaufać. Razem z nami zanurz się w świecie prawdziwych smaków.

Walter Lang GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Walter Lang GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Walter Lang GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Walter Lang GmbH

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Rabka-Zdrój
  6. Poznań
  7. Przeworsk
  8. Gorlice
  9. Lublin
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Walter Lang GmbH - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - pakowacz

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Miejsce pracy: Niemcy - Bremen

      Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji miodu która polega na:

      • odbieraniu słoików z miodem,
      • pakowanie do kartonu i następnie na palety.

      Wymagania

      • Umiejętność pracy w szybkim tempie
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Nie wymagamy znajomości języka

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Zakwaterowanie

Pracodawcy w Białymstoku