Best Marcin Barański

Czy to Twoja firma?

Best Marcin Barański praca

Kobylanka

Jesteśmy Best Marcin Barański, ekspertami w dziedzinie nowoczesnego budownictwa, którzy od lat z powodzeniem tworzą solidne podstawy dla domów i instytucji. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Kobylance, w sercu województwa zachodniopomorskiego, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie nisko-energetycznych i pasywnych płyt fundamentowych, które są podstawą energooszczędnych i ekologicznych budynków. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji, które cenią sobie innowacyjność, jakość i trwałość.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy, którzy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

W naszej pracy kierujemy się precyzją, dlatego stosujemy technikę laserową, która zapewnia niezawodność i dokładność każdego elementu konstrukcyjnego. Wybieramy sprawdzone materiały wysokiej jakości, co przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo realizowanych przez nas obiektów.

Rozumiemy, jak ważny jest spokój i pewność naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo na każdym etapie budowy oraz 10-letnią gwarancję na nasze usługi. Z nami możesz być pewien, że Twoja inwestycja jest w dobrych rękach.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze gotowi podjąć nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Best Marcin Barański. Razem zbudujemy coś trwałego.

Best Marcin Barański najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kobylanka
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Best Marcin Barański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Best Marcin Barański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Best Marcin Barański

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wrocław
  3. Swidnica
  4. Gdańsk
  5. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Best Marcin Barański - oferty archiwalne

  • Sprzedawczyni w sklepie wnętrzarskim

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy kolejnego pracownika do naszego zespołu! Otwieramy kolejny sklep z wyposażeniem wnętrz i dekroacjami do domu skandynawskich marek. Poszukujemy sprzedawczynie z pasją do wnętrz. Jeśli kochasz urządzać wnętrza i czujesz że umieszdoradzić przy urządzaniu wnętrz, to ta praca jest dla Ciebie.

      Oferujemy umowę o pracę. Praca w Szczecinie w centrum miasta.

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz
      • Doradztwo

      Wymagania

      • Doświadczenie min. 2 lata
      • umiejętnościami obsługi komputera
      • znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Pracę w przyjemnej atmosferze
      • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
      • Możlwość rozwoju

Pracodawcy w Kobylance