Czy to Twoja firma?

Firma Usługowa Paweł Zabawa praca

Tarnów

Od chwili naszego założenia w 2007 roku, Firma Usługowa Paweł Zabawa stała się synonimem wszechstronności i zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Tarnowcu, gdzie zaczynaliśmy jako mała firma z wielkimi ambicjami. Przez lata rozwinęliśmy naszą działalność, obejmując szeroki zakres usług, od wychowania przedszkolnego po realizację skomplikowanych projektów budowlanych.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do różnorodnych potrzeb naszych klientów, oferując im kompleksowe rozwiązania w takich dziedzinach jak transport drogowy towarów, działalność gastronomiczna, edukacja, a także rozrywka i rekreacja. Nasze usługi są świadectwem naszej elastyczności i gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt budują naszą renomę. Dążymy do tego, by każda interakcja z naszymi klientami była dowodem na naszą niezachwianą jakość i profesjonalizm.

Nasza historia jest dla nas fundamentem, na którym budujemy przyszłość. Rozpoczynając działalność ponad piętnaście lat temu, zawsze stawialiśmy na rozwój i poszerzanie naszych kompetencji. Choć nie posiadamy formalnych danych dotyczących misji czy wartości firmy, nasze codzienne działania odzwierciedlają nasze niepisane zasady: zaufanie, rzetelność i zadowolenie klienta.

W Firma Usługowa Paweł Zabawa, każdy dzień to nowa szansa na to, by przekraczać oczekiwania naszych klientów, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają ich potrzeby, ale również inspirują i wnoszą wartość do ich życia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.

Firma Usługowa Paweł Zabawa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Firma Usługowa Paweł Zabawa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowa Paweł Zabawa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Usługowa Paweł Zabawa

Adres rejestrowy

Firma Usługowa Paweł Zabawa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Firma Usługowa Paweł Zabawa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnów
  2. Rzeszów
  3. Kraków
  4. Katowice
  5. Chełm

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Firma Usługowa Paweł Zabawa - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego (o)

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne - edukacja przedszkolna lub pedagogika specjalna (oligofrenopedagogika). Praca w Tarnowie na dwie zmiany od pon. do pt. w godz.: 6.30 - 17.00. Wynagrodzenie: 4 450 zł brutto. Kontakt: Firma Usługowa Paweł Zabawa, ul. Gumniska 11, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 797 76 93 03, CV należy przesyłać na adres e-mail:kontakt@przedszkolefreblowskie.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog (o)

    • Tarnów

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie od 5 000 zł brutto do negocjacji. Kontakt: Firma Usługowa Paweł Zabawa, ul. Gumniska 11, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 797 769 303, CV należy przesyłać na adres e-mail: kontakt@przedszkolefreblowskie.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji

Pracodawcy w Tarnowie i okolicy