Czy to Twoja firma?

SRS RECRUITMENT sp. z o.o praca

Kruszynki

Witajcie! Jesteśmy SRS Recruitment, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w malowniczych Kruszynkach, gdzie nasza przygoda rozpoczęła się 8 czerwca 2022 roku. Nasza specjalność to tworzenie mostów między talentami a światem możliwości zawodowych. Jako ekspert w dziedzinie usług administracyjnych i wspierających, koncentrujemy się na wyszukiwaniu miejsc pracy, pozyskiwaniu pracowników, działalności agencji pracy tymczasowej oraz udostępnianiu pracowników.

Nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb rynku pracy, gdzie elastyczność i szybkość działania to klucz do sukcesu. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca dla każdego talentu, dlatego z pasją podchodzimy do każdego zadania, łącząc pracodawców z idealnymi kandydatami. Dzięki naszemu zaangażowaniu i skuteczności, każdego dnia budujemy solidne fundamenty dla długotrwałych relacji zawodowych.

Jako firma z pełnym zaangażowaniem w to, co robimy, jesteśmy w pełni odpowiedzialni za nasze decyzje i działania. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być jedynym właścicielem naszych akcji, co świadczy o naszej niezależności i determinacji w dążeniu do celu – bycia zaufanym partnerem w świecie rekrutacji.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze świeże spojrzenie na rynek pracy i indywidualne podejście do każdego klienta i kandydata pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wierzymy, że nasza praca ma znaczenie, ponieważ przyczyniamy się do rozwoju karier i pomagamy firmom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy z SRS Recruitment – razem możemy tworzyć historie sukcesu na rynku pracy.

SRS RECRUITMENT sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SRS RECRUITMENT sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SRS RECRUITMENT sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SRS RECRUITMENT sp. z o.o

Siedziba główna

SRS RECRUITMENT sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SRS RECRUITMENT sp. z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin
  2. Kraków
  3. Łódź
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Biała Podlaska
  7. Bielsko-Biała
  8. Kalisz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SRS RECRUITMENT sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - praca w Holandii od zaraz!

    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 7 000-12 000 zł / mies.
    • Praca w zakładzie przetwórstwa mięsa wieprzowego. Firma Westfort zajmuje się wszystkim związanym z przetwórstwem mięsa wieprzowego, od przyjęcia zwierząt po ich rozbiórkę, pakowanie i wysyłkę. Zakład pracy znajduje się w Ijsselstein, okolice Utrechtu.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki są zależne od działu, na którym się pracuje.

      Dział nożowy:

      -krojenie, trybowanie mięsa

      - oczyszczanie z wnętrzności

      Dział pakowania:

      - pakowanie gotowych kawałków

      - ważenie

      - pakowanie próżniowo

      Dział sprzątający:

      - dbanie o ogólny porządek na produkcji

      - wydawanie odzieży pracownikom

      - przygotowywanie stanowisk

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B mile widziane

      • chęć pracy na dłuższy czas

      • język angielski i doświadczenie nie są wymagane, lecz mile widziane

      Oferujemy

      • Stawka 13,27e brutto + dodatki (ok 400e netto po odjęciu kosztów)

      • Samochód służbowy, darmowe dojazdy do pracy

      • Zakwaterowanie, domki 6-8 osobowe

      • Umowa holenderska na dłuższy czas

      • Wsparcie polskich koordynatorów

  • Pracownik produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsa wieprzowego

    • Holandia
    • 8 000-12 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      W zależności od działu:

      Dział nożowy - dzielenie mięsa na kawałki, trybowanie, oczyszczanie z wnętrzności

      Dział pakowania - przygotowywanie skrzynek i pakowanie gotowych kawałków, ważenie, zamykanie hermetyczne

      Dział sprzątający - utrzymywanie hali w ogólnej czystości, przygotowywanie stanowisk do pracy, wydawanie odzieży pracownikom

      Wymagania

      • Ukończone 18 lat

      • Chęć pracy i rozwoju

      • Prawo jazdy kat. B

      • Doświadczenie i język nie są wymagane, będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Umowę na holenderskich warunkach

      • Służbowy samochód, bezpłatne przejazdy do pracy

      • Opiekę polskich koordynatorów

      • Pracę na dłuższy czas