Contentation sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Contentation sp. z o.o. praca

Szczecin

Jesteśmy Contention Sp. z o.o., kreatywnym sercem marketingu, reklamy i PR, zlokalizowanym w malowniczym Szczecinie, z dodatkowym biurem w dynamicznej Warszawie. Nasza podróż rozpoczęła się 2 grudnia 2020 roku, a od tego czasu nieustannie tworzymy i innowujemy w przestrzeni komunikacji marketingowej.

Nasza oferta to kalejdoskop usług, których celem jest wzmacnianie obecności naszych klientów w świecie cyfrowym. Specjalizujemy się w pełnym outsourcingu działań związanych z linkowaniem i publikacją treści, co pozwala naszym partnerom skupić się na ich podstawowej działalności, pozostawiając nam troskę o efektywną komunikację i widoczność w sieci. Nasza ekspertyza obejmuje również sprzedaż detaliczną online, działalność wydawniczą, doradztwo informatyczne, przetwarzanie danych i wiele innych usług, które łączą technologię z kreatywnością.

Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko na słowach, ale przede wszystkim na działaniach i wynikach. Dlatego z dumą oferujemy naszym klientom profesjonalne raportowanie, które świadczy o naszej transparentności i zaangażowaniu w każdy projekt. Choć nie możemy się pochwalić naszą misją i wartościami w tradycyjnym sensie, nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głębokiego zrozumienia potrzeb klientów i rynku, na którym działamy.

Jesteśmy młodzi, ale nasze ambicje i zaangażowanie w to, co robimy, sprawiają, że nieustannie się rozwijamy. Nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, które pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i stabilnością. Chociaż nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam określić naszą pozycję rynkową, jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do każdego klienta i projektu jest tym, co nas wyróżnia.

Zapraszamy do współpracy z Contention Sp. z o.o., gdzie nasza pasja do marketingu i nowoczesnych technologii przekłada się na Twój sukces. Razem możemy tworzyć historie, które nie tylko przyciągną uwagę, ale również zainspirują i zaangażują.

Contentation sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Contentation sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Contentation sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Contentation sp. z o.o.

Siedziba główna

Biuro Warszawie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Zielona Góra
  4. Bielsko-Biała
  5. Lublin
  6. Łódź
  7. Kęty
  8. Luków
  9. Poznań
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Contentation sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sales Specialist

    • 6 000-35 000 / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Contentation, której w DNA Content połączony jest z SEO, to spółka z dużym potencjałem wzrostu. Tworzymy serwisy tematyczne, które odpowiadają na pytania użytkowników internetu i są przyjazne dla wyszukiwarek. Nasze serwisy osiągają 100 000 - 600 000 UU w skali miesiąca po kilku lub kilkunastu miesiącach działalności. Do portfolio naszych portali należący między innymi takie tytuły jak zwierzaki.pl, estetico.pl, motoklub.pl, magazynprzedsiebiorcy.pl, mojedrinki.pl, travelers.pl czy gardeneo.pl. Wykorzystując potencjał naszego zespołu, świadczymy również usługi typowo agencyjne – budowanie hubów contentowych oraz stałą obsługę w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron i sklepów internetowych.

      Zakres obowiązków

      Szukamy silnie zmotywowanej osoby na stanowisko Sales Specialist, który/a:

      • rozumie usługę SEO i sprzedaży artykułów sponsorowanych. Potrafi skutecznie nawiązać relacje z podmiotami do których produkt jest skierowany (Agencje SEO, domy mediowe, specjaliści SEO po stronie klienta),

      • potrafi samodzielnie stworzyć i realizować strategię sprzedaży zakładające dotarcie do nowych partnerów i stworzenie nowego biznesu,

      • potrafi samodzielnie tworzyć i koordynować procesy sprzedażowe, przygotowanie oferty i ustalenie polityki cenowej/rabatowej,

      • potrafi wyznaczać cele sprzedażowe i trzymać rękę na pulsie ich realizacji,

      • potrafi utrzymać i rozwijać dotychczasowe relacje biznesowe z partnerami i klientami należącymi do portfolio spółki,

      • posiada proaktywne podejście do pozyskiwania nowych partnerów, różnymi kanałami dotarcia (spotkania offline, prezentacje online, konferencje branżowe, własna sieć kontaktów, LinkedIn).

      Wymagania

      • Praktyczna wiedza w zakresie SEO oraz sprzedaży artykułów sponsorowanych oraz usług content marketingu,

      • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów sprzedażowych i rozwiniętych umiejętności w prezentacji oferty produktu/usługi,

      • Popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży produktów B2B lub w kategorii Digital Marketingu,

      • Umiejętności swobodnego zarządzania i ustalania procesów sprzedażowych,

      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

      Dodatkowe plusy

      • znajomość narzędzi do automatyzacji pracy i sprzedaży,

      • znajomość trendów w content marketingu,

      • znajomość trendów w branży digital marketingu,

      • dobra obsługa narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Google Search Console).

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • prowizję od sprzedaży, które nie ma górnej granicy - im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz,

      • niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze położonym w Warszawie (ul. Puławska 228, przy metrze Wilanowska) lub pracy całkowicie zdalnej,

      • ciągły rozwój - współpraca i nauka od ekspertów, doceniamy osoby, które chcą stale się rozwijać i podnosić kompetencje.

      Wynagrodzenie:

      • wynagrodzenie stałe w wysokości 6 000 - 8 000 PLN netto (umowa B2B) + VAT,

      • wynagrodzenie zmienne (prowizyjne) na podstawie wygenerowanego biznesu. Brak limitu górnego wynagrodzenia zmiennego.

Pracodawcy w Szczecinie