Czy to Twoja firma?

AUTO TEILE Anita Szarłata praca

Sulechów

Firma AutoTeile z siedziba w Sulechowie zajmuje się sprzedażą części motoryzacyjnych na terenie Niemiec.

AUTO TEILE Anita Szarłata najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy AUTO TEILE Anita Szarłata

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO TEILE Anita Szarłata

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO TEILE Anita Szarłata

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AUTO TEILE Anita Szarłata
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Wrocław
  5. Łódź
  6. Kielce
  7. Piaseczno
  8. Szczecin
  9. Bydgoszcz
  10. Radom

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AUTO TEILE Anita Szarłata - oferty archiwalne

  • Obsługi Klienta niemieckojęzycznego

    • Sulechów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 540-8 380 zł / mies.
    • Firma AutoTeile z siedziba w Sulechowie poszukuje osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie

      Zakres obowiązków

      • kontakt mailowy z Klientami odnośnie realizacji zamówień, płatności, reklamacji, oferty

      • bieżące informowanie Klientów o statusie zamówień, monitorowanie stopnia realizacji zamówień

      • współpraca w zakresie organizacji procesu dostaw

      • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury i dokumenty towarzyszące)

      • współpraca z pozostałymi Działami Firmy

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (kontakt z Klientem niemieckojęzycznym)

      • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office)

      • otwartość na wyzwania i zdobywanie nowych doświadczeń

      • wysoka komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

      • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

      • dokładność, systematyczność

      • umiejętność planowania swoich zadań i codziennej pracy

      Oferujemy

      • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka obcego

      • możliwość zdobywania wiedzy podnoszącej kwalifikacje

      • wynagrodzenie, jak i zakres obowiązków adekwatnie dostosowany do umiejętności Kandydata

      • szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników

      • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowania

Pracodawcy w Sulechowie