Czy to Twoja firma?

Prosan praca

Lublin

Nazywamy się Prosan - Zbigniew Szostak i jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą firmę, która jest kwintesencją pasji i profesjonalizmu w świecie projektowania budowlanego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Lublinie, gdzie codziennie tworzymy wartość dodaną dla naszych klientów i ich inwestycji.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach projektowych, które obejmują każdy etap tworzenia obiektów budowlanych. Od pierwszego szkicu koncepcyjnego, przez szczegółowe projekty budowlane i wykonawcze, aż po nadzór i zarządzanie realizacją budowy. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze stawiamy na personalizację naszych usług, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza praca to nie tylko linie na papierze, to przede wszystkim ludzie, ich potrzeby i marzenia o przestrzeni, która będzie służyć przez lata. Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów i inżynierów, którzy łączą wiedzę techniczną z kreatywnością, aby każdy projekt był nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. Wierzymy, że dobre projektowanie to podstawa sukcesu każdej inwestycji budowlanej.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy pozycji na rynku, to możemy Cię zapewnić, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt są naszym znakiem rozpoznawczym. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym kroku procesu inwestycyjnego, odwzorowując Twoje wizje w rzeczywistość.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Prosan - Zbigniew Szostak, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do tworzenia przestrzeni.

Prosan najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Lublin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Prosan

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prosan

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prosan

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Prosan
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Łódź
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Prosan - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta instalacji sanitarnych

    Prosan
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • udział przy projektowaniu instalacji sanitarnych (głównie instalacji wentylacji)
      • wykonywanie obliczeń projektowych i dobór urządzeń,
      • sporządzanie rysunków w programie AutoCad
      • udział w spotkaniach koordynacyjnych, inwentaryzacji oraz wizji lokalnych na budowie

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe
      • mile widziane doświadczenie w projektowaniu
      • znajomość oprogramowania typu AutoCAD, Office, Instalsoft
      • dyspozycyjność (pełen etat)
      • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę na pełnym etacie
      • elastyczne warunki zatrudnienia
      • możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia (praktyki do uprawnień)
      • przyjazną atmosferę pracy

Pracodawcy w Lublinie