PrintLab Bittner s.k.

Czy to Twoja firma?

PrintLab Bittner s.k. praca

Tarnów

Witaj w świecie PrintLab Bittner s.k., gdzie innowacja spotyka się z tradycją poligraficzną w sercu Tarnowa. Nasza historia rozpoczęła się niedawno, bo 27 października 2022 roku, ale już teraz z dumą prezentujemy nasze umiejętności i pasję do druku, przygotowywania materiałów do druku, introligatorstwa, a także sprzedaży detalicznej, którą prowadzimy zarówno przez internet, jak i domy sprzedaży wysyłkowej. Nasza działalność wydawnicza i fotograficzna to kolejne obszary, w których możemy wykazać się kreatywnością i profesjonalizmem.

W PrintLab Bittner s.k. stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Nasz zespół specjalistów ds. obsługi zamówień i wsparcia klienta jest zawsze gotowy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są indywidualne – dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do różnorodnych wymagań.

Chociaż nie możemy jeszcze pochwalić się długą historią, to nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości jest niezmiennie silne. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom, wspierać ich wizje i pomagać w przekształcaniu pomysłów w rzeczywistość. Jako nowa firma na rynku, z niecierpliwością oczekujemy na możliwość wykazania się i zdobycia zaufania klientów.

Zapraszamy do współpracy z PrintLab Bittner s.k., gdzie każde zlecenie traktowane jest z indywidualnym podejściem, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Razem możemy tworzyć piękne i trwałe dzieła, które będą cieszyć oko i serce.

PrintLab Bittner s.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy PrintLab Bittner s.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PrintLab Bittner s.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PrintLab Bittner s.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnów
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Rzeszów
  7. Wrocław
  8. Gdańsk
  9. Lublin
  10. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PrintLab Bittner s.k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi zamówień i wsparcia Klienta

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • PrintLab zajmuje się drukiem profesjonalnych albumów dla fotografów zawodowych. Pomagamy ludziom zachować ich najpiękniejsze wspomnienia w pięknych fotografiach, prowadząc marki QT Albums ze sprzedażą na rynkach zagranicznych - głównie USA oraz wiele krajów UE, a także Snap Albums z polską ofertą.

      Szukamy Osoby o pozytywnym nastawieniu i dobrej energii, która jest nastawiona na bycie członkiem Zespołu! Rekrutacja jest otwarta także dla Osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie zamówień, czyli weryfikacja zgodności zamówienia z systemu e-commerce z naszym systemem produkcyjnym - najwyżej cenimy jakość i musimy mieć pewność, że wszystko pójdzie po myśli Klienta

      • Wsparcie Klienta, jeśli jego zamówienie będzie wymagało dodatkowych uzgodnień, będziemy chcieli wyjaśnić z nim szczegóły zlecenia i uwzględnić je w zamówieniu

      • Przekazanie zamówienia do produkcji, aby zachować najwyższą jakość naszych usług i produktów, konieczna jest pełna precyzja w dokumentacji

      • Okazjonalnie wspieranie innych prac związanych z Klientami i ich zamówieniami

      Wymagania

      • Wymagane: Język angielski na poziomie B2 lub wyższym

      • Kultura i serdeczność w komunikacji

      • Umiejętność pracy zespołowej

      • Chęć rozwoju w kierunku większej pracy z Klientem

      • Dyscyplina w pracy

      • Uważność na detale

      • Dodatkowy atut: Znajomość rozwiązań e-commerce

      • Dodatkowy atut: Znajomość pracy biurowej

      • Dodatkowy atut: Poczucie humoru i duże pokłady empatii :)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną preferowną)

      • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego na kilka lat do przodu

      • Zgrany Zespół, dobrą atmosferę i biuro z ekspresem do kawy

      • Pracę przy produktach wysokiej jakości, które dają Klientom wielką satysfakcję

      • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

      • Jesteśmy otwarci na Osoby z Ukrainy oraz studentów

      • Praca stacjonarna w naszej firmie w centrum Tarnowa w preferowanych godzinach 7:00-15:00.

Pracodawcy w Tarnowie