BUDOWNICTWO Pitala

Czy to Twoja firma?

BUDOWNICTWO Pitala praca

Krzyszkowice

Nazywamy się BUDOWNICTWO Pitala i jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą historię oraz to, co robimy najlepiej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczych Krzyszkowicach w sercu Małopolski, gdzie 5 lipca 2019 roku z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć coś wyjątkowego w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w renowacjach i remontach, a nasze usługi są synonimem jakości i profesjonalizmu. Nasze podejście do każdego projektu jest proste – skupiamy się na solidności, dokładności i utrzymaniu porządku, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Dzięki temu zyskaliśmy opinię najlepszej firmy budowlanej w okolicy, co dla nas jest nie tylko powodem do dumy, ale i motywacją do dalszego rozwoju.

Nasza ekipa to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią. Wysoka jakość wykonania, fachowe doradztwo, dbałość o każdy szczegół, porządek na budowie, profesjonalna koordynacja prac i zarządzanie materiałami to cechy, które nas wyróżniają. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie realizacji inwestycji, a nasza pracowitość jest gwarancją terminowego zakończenia każdego projektu.

Jako aktywnie działająca firma, nieustannie poszukujemy nowych wyzwań i możliwości, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełnią, ale i przekroczą oczekiwania naszych klientów. Wierzymy, że to właśnie nasze zaangażowanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że każda przestrzeń, którą odnawiamy, staje się miejscem, w którym chce się przebywać.

Zapraszamy do współpracy z Budownictwem Pitala – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy projekt traktowany jest z indywidualnym podejściem i najwyższą starannością. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie cieszyć oko i służyć przez lata.

BUDOWNICTWO Pitala najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Krzyszkowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDOWNICTWO Pitala

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDOWNICTWO Pitala

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUDOWNICTWO Pitala

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Myślenice
  3. Warszawa
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Brzesko
  6. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BUDOWNICTWO Pitala - oferty archiwalne

  • Poszukiwany Murarz, Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Brygadzista

    • Krzyszkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osób do pracy przy budowie domów jednorodzinnych, renowacjach budynków zabytkowych, oraz do prac modernizacyjnych budynków użyteczności publicznej.

      Pracownicy jakich potrzebujemy to: Murarz, Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Brygadzista, bądź osoby która nie boi się wyzwań, a chciałaby nauczyć się powyższych zawodów.

      Zakres obowiązków

      • Wznoszenie ścian murowanych,
      • Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych,
      • Wykonywanie zbrojeń elementów żelbetowych,
      • Prowadzenie robót budowlanych,
      • Prowadzenie samochodów osobowych typu BUS.

      Wymagania

      • Punktualności,
      • Chęci do pracy,
      • Braku nałogów,

      Dodatkowym atutem jest posiadanie szerszej wiedzy praktycznej w zakresie budownictwa oraz prawa jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
      • Umowę o pracę,
      • Pracę w młodym zespole,
      • Odzież roboczą,
      • Wygodne warunki pracy,
      • Stałe wynagrodzenie,
      • Premie uznaniowe,

Pracodawcy w Krzyszkowicach