Czy to Twoja firma?

BeFlexi Sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy BeFlexi, Twoim zaufanym partnerem w świecie pracy tymczasowej, z siedzibą w sercu Krakowa. Nasza misja to przekształcanie tradycyjnego rynku pracy w przestrzeń pełną elastyczności i innowacji. Z dumą wspieramy zarówno pracodawców, jak i pracowników, dostarczając im narzędzi, które ułatwiają zarządzanie zasobami ludzkimi i umożliwiają dostęp do wynagrodzenia w nowoczesny sposób.

Nasza historia zaczyna się od chęci stworzenia czegoś wyjątkowego w branży agencji pracy tymczasowej. Zrozumieliśmy, że zarówno pracodawcy, jak i pracownicy poszukują rozwiązań, które będą odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku pracy. W odpowiedzi na te oczekiwania, stworzyliśmy platformę do zarządzania personelem oraz aplikację dla pracownika, które znacząco upraszczają i automatyzują procesy związane z zatrudnieniem.

Nasza oferta jest skrojona na miarę współczesnych wyzwań. Z funkcją WYPŁATA TERAZ, pracownicy mogą otrzymać zarobione pieniądze niemal natychmiast, co jest wyrazem naszej dbałości o ich dobrostan i satysfakcję. Dzięki temu, że płatności są możliwe już od pierwszego dnia pracy, zapewniamy niezrównaną elastyczność w dostępie do środków finansowych.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze innowacyjne podejście do zarządzania personelem i elastyczne formy zatrudnienia stanowią naszą przewagę konkurencyjną. W BeFlexi wierzymy, że każdy zasługuje na pracę, która jest nie tylko źródłem dochodu, ale także przestrzenią do rozwoju i poczucia bezpieczeństwa.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy na to, by być liderem w branży i oferować usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów oraz pracowników, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z naszych innowacyjnych rozwiązań. Razem możemy tworzyć przyszłość pracy, która jest bardziej elastyczna, efektywna i satysfakcjonująca.

BeFlexi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BeFlexi Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BeFlexi Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BeFlexi Sp. z o.o.

Siedziba główna

BeFlexi Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BeFlexi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik sortowni paczek

    BeFlexi Sp. z o.o.
    • Cholerzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

      Pracownik sortowni paczek

      Twój zakres obowiązków

      • Segregowanie przesyłek
      • Obsługa skanera
      • Ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
      • Rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów
      • Prace porządkowe na magazynie

      Wymagania pracodawcy

      • Dokładność i sumienność
      • Dyspozycyjność do pracy na zmianach popołudniowych lub nocnych

      Pracodawca oferuje

      • Możliwość wyboru dni pracy według dyspozycyjności
      • Bezpłatny parking dla pracowników
      • Szybkie podpisanie umowy online, bez wychodzenia z domu
      • WYPŁATA TERAZ! - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia już po pierwszym dniu pracy!
      • Podgląd grafików i wolnych zmian w aplikacji pracowniczej
      • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie
      • Możliwy dojazd z Krakowa komunikacją miejską. Autobus 902 ( z Dworca Głównego do przystanku Olszanica Bory)

Pracodawcy w Krakowie