DAMA Couture sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DAMA Couture sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie DAMA Couture, gdzie niezależność i wyjątkowość idą w parze z każdym ściegiem naszych sukienek. Jesteśmy dumni, że nasza pracownia krawiecka, zlokalizowana w sercu Warszawy, jest miejscem, gdzie tradycja rzemieślnicza spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc kreacje, które celebrują indywidualność i kobiecość.

Od momentu naszego powstania, naszym celem jest dostarczanie sukienek, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również są wyznacznikiem jakości i oryginalności. Nasze kreacje są wynikiem artystycznej pracy, która jest doceniana przez nasze klientki zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, nasza pomoc i usługi są do Twojej dyspozycji, abyś mogła czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.

W DAMA Couture wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, by czuć się niezależna i wartościowa. Dlatego nasze sukienki są projektowane i szyte z myślą o tych, które pragną podkreślić swoją unikalność. Oferujemy pomoc w dopasowaniu rozmiaru, a także obsługę klienta na najwyższym poziomie, w tym możliwość zwrotu lub wymiany produktu, abyś zawsze była w pełni zadowolona z zakupów.

Nasza oryginalność i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych sukienek to nasza przewaga konkurencyjna. Jesteśmy artystami w swoim fachu, a nasze ręcznie szyte kreacje są odzwierciedleniem pasji i dbałości o każdy detal. Zapraszamy Cię do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientek i odkrycia niezależności, jaką daje posiadanie sukienki z DAMA Couture.

DAMA Couture sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DAMA Couture sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAMA Couture sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DAMA Couture sp. z o.o.

Siedziba główna

DAMA Couture sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Gliwice
  4. Lublin
  5. Kraków
  6. Lomianki
  7. Poznań
  8. Olecko
  9. Gdańsk
  10. Kobyłka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DAMA Couture sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Obsługa sklepu internetowego z sukienkami

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 200-6 000 zł / mies.
    • Pracownia sukien ślubnych i wieczorowych potrzebuje wsparcia przy obsłudze sklepu internetowego z sukienkami.

      Zakres obowiązków

      Szukamy ciepłej i pogodnej osoby z anielską cierpliwością (serio) i własną inicjatywą, która weźmie odpowiedzialność za:

      - bieżącą obsługę sklepu internetowego (odpowiadanie na wiadomości, pomoc w doborze właściwej sukienki, generowanie etykiet, zwroty, rozwiązywanie problemów dnia codziennego)

      a także wesprze nas w procesach logistycznych związanych z wysyłką sukien, ich szyciem i magazynowaniem.

      Wymagania

      Napisz nam parę zdań o sobie, swojej edukacji, poprzednich/obecnych pracach, dyspozycyjności i prześlij swoją fotkę tak, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

      Stanowisko wymaga, abyś miała doświadczenie obsłudze klienta. Doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego nie jest wymagane, ale na pewno bardzo się przyda. Acha - znajomość języka niemieckiego też była by wielkim plusem.

      Wiedz też, że nie wyjdzie nam jeżeli:

      - Nie dbasz o innych ludzi

      - Czekasz na instrukcję/nie masz inicjatywy/działasz od A do B

      - Szukasz zajęcia na chwilę

      Oferujemy

      Możliwość dołączenia do prawdopodbnie najlepszego zespołu w Polsce. Trochę śmiechu i opieke medyczną.

Pracodawcy w Warszawie