ISSEN

Czy to Twoja firma?

ISSEN praca

Kęty

 Kim jesteśmy?

Issen, to młoda marka odzieży casualowej dla kobiet, ceniących komfort, styl i elegancję w każdej sytuacji. Nasza odzież to minimalizm i ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu. Unikalne wzornictwo i soczyste kolory, nadają stylizacjom oryginalny, modny sznyt i wyróżniają z tłumu. Kolekcje szyjemy w Polsce, z dbałością o każdy detal. Troska o środowisko i szacunek dla ludzi, są nieodłącznym elementem filozofii naszej marki. Wybieramy tylko naturalne materiały, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatami GOTS i OEKO-TEX®. Odzież Issen pozwala poczuć się swobodnie, a zarazem kobieco. To świadomy wybór w duchu slow fashion i inwestycja, która służy przez lata.

ISSEN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy ISSEN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ISSEN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Event Manager

    Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Specjalista ds. marketingu

    SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wizytówka
    Dodana

Mapa ISSEN

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ISSEN
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Będzin
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Szczucin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ISSEN - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Marketingu

    ISSEN
    • Kęty
    • pełny etat
    • Szukamy osoby, która:

      • • bezbłędnie obsługuje social media, z naciskiem na Facebook i Instagram;
      • • potrafi tworzyć estetyczne treści video – nagrywać, a następnie montować reelsy, tik toki i short video;
      • • mówiąc do kamery, czuje się swobodnie, a prowadzenie takiej komunikacji na Social Mediach jest dla niej codziennością;
      • • pasjonuje się modą i nowościami w świecie mody. Naturalnie czuje, czego potrzebuje kobieta, która w codziennych stylizacjach ceni sobie komfort, unikalny design i elegancję;
      • • ma swój styl i nie boi się tego, co powiedzą ludzie;
      • • myśli nieszablonowo, ma głowę pełną pomysłów i potrafi zamienić je w skuteczną strategię – podziela wyznawaną przez nas ideę: PLAN JEST WSZYSTKIM;
      • • potrafi spojrzeć na działania marketingowe z perspektywy biznesowej;
      • • śledzi branżowe trendy i po prostu lubi to, co robi.

      Zakres obowiązków

      Czym będziesz zajmować się w Issen?

      • Twoim głównym zadaniem będzie planowanie i prowadzenie komunikacji marki modowej na profilach Facebook i Instagram;
      • Kompleksowe tworzenie contentu modowego do publikacji w kanałach Social Media np. reelsy, relacje, posty;
      • Poszukiwanie influencerek do współpracy, ustalanie i egzekwowanie ustalonego z nimi kalendarza rolek, postów i relacji;
      • Współorganizowaniem sesji zdjęciowych i video oraz innych akcji marketingowych;
      • Pomoc we wdrożeniu nowego sklepu internetowego marki Issen;
      • Analizą i raportowaniem wyników.

      Wymagania

      Czego oczekujemy?

      • doskonałej znajomości i umiejętności wykorzystania zagadnień z obszaru social mediów i videomarketingu;
      • znajomości i płynnej obsługi narzędzi do tworzenia video i grafik (np. CatCut, VN, Canva, Snapseed);
      • zainteresowania modą;
      • kreatywności, nieszablonowego myślenia, poczucia estetyki;
      • samodzielności i proaktywności, umiejętności planowania swojej pracy, terminowości;
      • znajomość branży sportowej to dodatkowy atut.

      Oferujemy

      Co możemy Ci zaoferować?

      • Pracę w pełnym wymiarze godzin (stacjonarnie w Kętach k. Bielsko-Białej), w firmie z ambicjami na nieustanny rozwój i wśród ludzi, którym się chce;
      • umowę o pracę po okresie próbnym;
      • rozwój zawodowy – szkolenia, kursy oraz realny wpływ na strategię i rozwój marki Issen;
      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
      • przyjacielską atmosferę, brak dress code’u;
      • zniżki na firmowe produkty;
      • możliwość realizacji odważnych pomysłów i realny wpływ na rozwój marki.

Pracodawcy w Kętach