Czy to Twoja firma?

F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka praca

Dąbrówka Tuchowska

Od ponad dekady, f.h.u. "TRANS-KOP BIS" Maria Łątka, z głębokimi korzeniami w malowniczej Dąbrówce Tuchowskiej, kreuje krajobraz małopolskich dróg i terenów. Jako firma z tradycjami, rozpoczęliśmy naszą przygodę w 2007 roku, z pasją tworząc solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń.

Nasza specjalność to prace drogowe i kolejowe, które wykonujemy z niezachwianym zaangażowaniem i precyzją. Dysponujemy szerokim wachlarzem maszyn budowlanych, które są sercem naszej działalności. Od koparek kołowych, przez wywrotki 3-osiowe, aż po walce drogowe – nasz sprzęt jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowej drogi, niwelację terenu, czy szeroko przestrzenne wykopy – nasze usługi są synonimem niezawodności i jakości.

W TRANS-KOP BIS rozumiemy, jak ważna jest solidność wykonania. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z troską o każdy detal. Nasze maszyny, takie jak samochody ciężarowe czy lawety do transportu maszyn budowlanych, są regularnie serwisowane i gotowe do pracy w każdych warunkach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności i wkładu, jaki mamy w rozwój infrastruktury regionu. Nasza firma to nie tylko maszyny i technologie, to przede wszystkim ludzie – zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią.

Zapraszamy do współpracy z f.h.u. "TRANS-KOP BIS" Maria Łątka – razem możemy zbudować coś trwałego.

F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka - oferty archiwalne

  • Operator koparki (o)

    F.H.U. TRANS-KOP BIS Maria Łątka
    • Tuchów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III,Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
      • Inne wymagania: uprawnienia operatora koparki, mile widziany staż pracy, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie małopolski i podkarpacia od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/h. Kontakt: F.H.U. "TRANS-BIS" Maria Łątka, 33- 170 Dąbrówka Tuchowska 40A, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 691 717 401.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 27,70 brutto/h