Czy to Twoja firma?

NATURAGRA PASZE sp. z o.o. praca

Siedlce

W sercu Polski, w malowniczych Siedlcach, rodzi się marka NaturAgra Pasze, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do misji żywienia drobiu. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako nowoczesna firma, która dzięki przejęciu zakładu produkcyjnego od Cargill, rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2021 roku. Nasze korzenie sięgają Grupy Drosed, a naszym strategicznym akcjonariuszem jest Grupa LDC, europejski lider w branży drobiarskiej. To partnerstwo stanowi o naszej solidnej pozycji na rynku i zapewnia stabilność, której szukają nasi klienci.


W NaturAgra Pasze, zatrudniamy zespół 25 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie dbają o to, aby nasze pasze były synonimem najwyższej jakości. Nasze produkty premium, NON GMO, wolne od śruty sojowej i kokcydiostatyków, są wyrazem naszego zaangażowania w odpowiedzialną produkcję. Wszystkie nasze pasze składają się w 100% z surowców roślinnych i nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów i trend na zdrowe żywienie zwierząt.

Innowacyjność i jakość to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale rzeczywistość, którą tworzymy każdego dnia. Bazujemy na najnowszych technologiach i wiedzy, co potwierdzają nasze certyfikaty HCCP oraz QS. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt bezpieczny i najwyższej klasy.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nowoczesnego zakładu produkcyjnego i doświadczenia zespołu, które przejęliśmy wraz z nim od Cargill. To pozwala nam na ciągłe zwiększanie potencjału technologicznego i specjalizowanie się w produkcji pasz, które spełniają najwyższe standardy.

W NATURAGRA PASZE jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do tych, którzy inwestują w rozwój i jakość. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były nie tylko wyjątkowe, ale i dostosowane do potrzeb naszych klientów oraz ich zwierząt. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wybierają świadome i odpowiedzialne żywienie drobiu. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas i naszych zwierząt.

NATURAGRA PASZE sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy NATURAGRA PASZE sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca NATURAGRA PASZE sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NATURAGRA PASZE sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NATURAGRA PASZE sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Pruszków
  4. Nowe Miasto Lubawskie
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Siedlcach