OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA"

Czy to Twoja firma?

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA" praca

Dźwirzyno

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny „Bryza” to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku nad polskim morzem jak i beztroskiego relaksu na łonie przyrody. Ośrodek położony jest 300 metrów od pięknej piaszczystej plaży, w ustronnej części miejscowości Dźwirzyno. Oferujemy ponad 300 miejsc noclegowych w różnych formach zakwaterowania, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA"

Siedziba główna

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA" poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Szczecin
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY "BRYZA" - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/ Recepcjonistka

    • Dźwirzyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości
      • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych
      • meldowanie i wymeldowywanie gości
      • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
      • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

      Wymagania

      • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
      • odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
      • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
      • wysoka kultura osobista oraz miła prezencja
      • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie w ośrodku całorocznym
      • atrakcyjne zarobki
      • premia uznaniowa
      • możliwość rozwoju i samorealizacji
      • elastyczny grafik
  • Konserwator

    • Dźwirzyno

      • wykonywanie prac remontowych
      • rozwiazywanie problemów technicznych
      • utrzymywanie porządku na terenie ośrodka
      • prace ogrodnicze

      Wymagania

      • prawa jazdy kat. B,
      • uczciwości, pracowitości i zaangażowania.

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę w pracy w zespole
      • premię uznaniową

Pracodawcy w Dźwirzynie