Czy to Twoja firma?

SICURO sp. z o.o. praca

Zabrze

Jesteśmy SICURO sp. z o.o., innowacyjną firmą, która rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w październiku 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w sercu Zabrza, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy bezpieczne i czyste przestrzenie dla naszych klientów.


Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, które obejmują działalność ochroniarską, zarówno w obszarze fizycznego zabezpieczenia obiektów, jak i obsługi systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie detektywistycznej, gdzie nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają na skuteczne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Dbamy o to, aby przestrzenie naszych klientów były nie tylko bezpieczne, ale również nienaganne pod względem czystości i estetyki. Nasze usługi sprzątające, zarówno niespecjalistyczne, jak i specjalistyczne, są wykonywane z największą starannością i uwagą na detale. Ponadto, oferujemy profesjonalne usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni, które przekształcają otoczenie w przemyślane i harmonijne krajobrazy.

Rozumiemy także znaczenie niezawodnej infrastruktury, dlatego nasz zespół specjalistów zajmuje się instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi. Dopełnieniem naszej oferty są różnorodne prace budowlane wykończeniowe, które realizujemy z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

W Sicuro stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, które pozwalają nam nieustannie podnosić jakość naszych usług. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z zaangażowania, z jakim podchodzimy do każdego projektu. Nasz kapitał zakładowy to solidna podstawa, która pozwala nam na stabilną działalność i inwestowanie w przyszłość naszej firmy.

Chociaż nasza historia jest jeszcze krótka, to już teraz możemy pochwalić się zaufaniem, jakim obdarzają nas nasi klienci. Dążymy do tego, aby być liderem w branży usługowej, nieustannie podnosząc poprzeczkę w zakresie jakości i niezawodności.

Zapraszamy do współpracy z Sicuro, gdzie bezpieczeństwo, czystość i profesjonalizm to nie tylko obietnice, ale codzienność, którą z radością tworzymy dla Ciebie.

SICURO sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SICURO sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca SICURO sp. z o.o.

 • Pomocnik montera

  SICURO sp. z o.o.
  • Zabrze
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SICURO sp. z o.o.

Siedziba główna

SICURO sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
SICURO sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Katowice
 2. Warszawa
 3. Bielsko-Biała
 4. Kamienna Góra
 5. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Zabrzu