Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Nautix.pl opinie
Czy to Twoja firma?
Nautix.pl
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Nautix.pl (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Nautix.pl z miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Nautix.pl (5)
4.9
Na podstawie 643 oceny z Google.
![]()
Karolina Ciupek
Wszystko ładnie zapakowane, fajna jakość, pudełko dla kompasu super fajne. Niestety kompas okazał się być uszkodzony ubite szkło :( i tarcza nie pracowała, ale Kontakt Miły sympatyczny szybko udało się sytuację omówić i w tempie dwóch dni kolejnych otrzymałam drugi w Pełni Sprawny Kompas :) Bardzo Dziękuję za Sprawą Współpracę. Myślę że jeśli będzie okazja to ponownie skorzystam z państwa oferty. :)
Dodano: 3 tygodnie temu
![]()
vert292
Prezent bardzo ładny i stylowy. Piękna pamiątka na lata… a do sklepu jeszcze wrócę, ciekawy i oryginalny asortyment ;)
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Magdalena Sajdak
Wszystkie zamówione produkty prezentują się wspaniale! Przesyłka została ekspresowo przygotowana i wysłana. Obdarowany zachwycony. Polecam!! Ogromny wybór żeglarskich gadżetów. Świetny kontakt ze sprzedawcą!
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Maria Kuchcik
Ostatnio zakupiłam w sklepie Nautix.pl kubki kapitana i żeglarza. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej i sprawnej obsługi, a kubki sprawiły obdarowanym dużo radości i dobrych emocji. Serdecznie polecam sklep Nautix.pl, ja mam już w koszyku kolejne fajne żeglarskie gadżety.👍
Dodano: rok temu
![]()
Marta Czyż
Produkt bardzo dobrej jakości. Przesyłka bardzo szybka. Polecam
Dodano: 2 tygodnie temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2025
Dane firmowe i kontaktowe Nautix.pl
- Pełna nazwa
- Nautix.pl Olga Jelonek
- Adres rejestrowy
- Borowiecka 59 04-871 Warszawa
- NIP
- 5512305969
- REGON
- 142191240
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 01.02.2010
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY
Profil działalności - kody PKD
Przetwórstwo przemysłowe
- 13.92.Z Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
- 16.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
- 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
- 46.44.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących
- 46.47.Z Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego
- 46.48.Z Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii