KATYA PEOPLE

Czy to Twoja firma?

KATYA PEOPLE praca

Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy KATYA PEOPLE, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie usług HR, zlokalizowanym w sercu Gorzowa Wielkopolskiego. Nasza firma, założona i prowadzona przez Katarzynę Urban, to miejsce, gdzie pasja do rozwoju ludzkiego potencjału spotyka się z profesjonalizmem i doświadczeniem. Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług HR, które obejmują rekrutację i selekcję, headhunting, a także odkrywanie naturalnych talentów i rozwijanie mocnych stron. Nasze doradztwo HR, oceny, konsulting, coaching i szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy oferować również doradztwo psychologiczne, co dodatkowo wyróżnia nasze usługi na rynku. Jakość i innowacyjność to nasze dewizy. Dążymy do tego, aby każde rozwiązanie, które dostarczamy, było nie tylko skuteczne, ale także najwyższej jakości. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są tak elastyczne, aby sprostać różnorodnym wymaganiom i oczekiwaniom. Nasza siła tkwi w różnorodności i specjalizacji naszego zespołu. Każdy z nas wnosi coś wyjątkowego do firmy, co pozwala nam na osiąganie maksymalnych rezultatów. Wierzymy, że rozwój talentów i mocnych stron jest kluczem do sukcesu, zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych. Realizujemy projekty doradcze dedykowane właścicielom, managerom i zespołom, a także prowadzimy szkolenia i programy rozwojowe, które pomagają organizacjom osiągać ich cele strategiczne. Nasze usługi są skrojone na miarę, aby wspierać zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa w osiąganiu ich pełnego potencjału. W KATYA PEOPLE wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na sukcesy naszych klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, jesteśmy w stanie nie tylko odpowiadać na bieżące potrzeby rynku pracy, ale także przewidywać przyszłe trendy i dostosowywać się do nich. Zapraszamy do współpracy z KATYA PEOPLE – razem możemy osiągnąć więcej.

KATYA PEOPLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia bankowość / finanse

Oferty pracy KATYA PEOPLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KATYA PEOPLE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa KATYA PEOPLE

Adres rejestrowy

KATYA PEOPLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Goleniów
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Stargard
  7. Wrocław
  8. Głogów
  9. Koszalin
  10. Lidzbark Warminski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KATYA PEOPLE - oferty archiwalne

  • Lider Zespołu Produkcji

    • Goleniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jeśli jesteś rzetelną osobą, rzetelną i otwartą na nowe wyzwania, to być może ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

      Dla dynamicznie rozwijającego się klienta międzynarodowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

      Lidera Zespołu Produkcji

      Goleniów, zachodniopomorskie

      Zakres obowiązków

      • Odpowiedzialność za BHP podległego zespołu;
      • Realizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi;
      • Zarządzanie zespołem;
      • Dbałość o dokumentację związaną z realizacją zleceń produkcyjnych;
      • Bieżąca analiza wskaźników i raportowanie;
      • Wdrażanie pracowników, organizacja pracy zespołu;
      • Zapewnienie informacji i narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych;
      • Dbanie o odpowiednią komunikację i atmosferę w zespole;
      • Współpraca z innymi działami;

      Wymagania

      • Gotowość do pracy zmianowej – praca w systemie 3 zmianowym;
      • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej;
      • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
      • Orientację zadaniową;
      • Proaktywność i samodzielność w działaniu;
      • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania;
      • Chęć rozwoju i otwartość na nowe rozwiązania;
      • Otwartość na zmiany;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;
      • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
      • Możliwości doskonalenia zawodowego i ciągłego uczenia się;
  • Inżynier Procesu/ Proces Engineer

    • Goleniów

      Poszukujemy osoby na stanowisko:

      Inżynier Procesu– Process Engineer

      • Wdrażanie nowych i doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych;
      • Doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych;
      • Współudział w testowaniu i wdrażaniu nowych produktów;
      • Rozwiązywanie problemów wydajnościowych i jakościowych;
      • Optymalizacja maszyn i narzędzi oraz nadzór nad ich sprawnością;
      • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych;
      • Realizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi zgodnie z przyjętymi wytycznymi;
      • Tworzenie dokumentacji procesowej (instrukcje, procedury, specyfikacje);
      • Bieżąca analiza wydajności pracy poprzez weryfikację OEE;
      • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, częstotliwości i dokładności czyszczenia maszyn produkcyjnych oraz pomieszczeń związanych z procesem produkcji;
      • Aktywne uczestnictwo w komunikacji pomiędzy kilkoma obszarami funkcjonalnymi w celu zapewnienia ciągłości procesu i zapewnienia dostępności materiału w obrębie operacji;
      • Monitorowanie podstawowych parametrów procesu KPI, wdrażanie na bieżąco działań korygujących i zapobiegawczych;

      Wymagania

      • Minimum 2 lata pracy na stanowisku Inżyniera Procesu lub Inżyniera Produkcji lub podobny stanowisku w obszarze produkcji;
      • Mile widzianie doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją masową;
      • Wykształcenie wyższe techniczne;
      • Dobrą znajomość języka angielskiego;
      • Biegłą znajomość zagadnień inżynieryjnych, technicznych;
      • Umiejętność opracowywania dokumentacji (np. instrukcje obsługi maszyn);
      • Biegłą znajomość procesu przepływu materiału i karty kanban;
      • Wiedzę z zakresu lean manufacturing;
      • Umiejętność opracowania dokumentacji;
      • Wysoką kulturę pracy;
      • Nastawienie na ciągłe doskonalenie;
      • Rzetelność, dokładność, uważność;
      • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
      • Nastawienie na pracę zespołową;
      • Bardzo dobra znajomość pakietu Office;

      Oferujemy

      • Premie;
      • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Grupy; dofinansowanie do posiłków;

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim