Czy to Twoja firma?

Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki praca

Gorzów Wielkopolski

Od ponad trzech dekad Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki jest synonimem solidności i rzetelności w sercu Gorzowa Wielkopolskiego. Nasza historia sięga roku 1987, kiedy to z pasji do budowania i tworzenia trwałych wartości, rozpoczęliśmy naszą działalność. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować pozycję godnego zaufania partnera w branży usług budowlano-remontowych.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują wyburzenia i rozbiórki, przygotowanie terenu pod budowę, a także kompleksowe realizacje instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze umiejętności nie kończą się na etapie wznoszenia ścian – dbamy o każdy detal, oferując również tynkowanie, zakładanie stolarki budowlanej, posadzkarstwo, malowanie i szklenie oraz inne prace wykończeniowe.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza wieloletnia obecność na rynku jest dowodem na to, że klientów przekonuje nie tylko jakość naszych usług, ale i zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy projekt. Nasze doświadczenie pozwala nam na efektywne zarządzanie procesem budowlanym, zapewniając realizację zadań na najwyższym poziomie.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zasadą, że każde zadanie jest dla nas równie ważne, niezależnie od jego skali. Zależy nam na tym, by przestrzeń, którą tworzymy, była nie tylko funkcjonalna i estetyczna, ale przede wszystkim odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Wierzymy, że to właśnie indywidualne podejście do każdego zlecenia i dbałość o detale sprawiają, że nasi Klienci wracają do nas z nowymi projektami.

Zapraszamy do współpracy z Zakładem Ogólnobudowlanym Piotr Nowicki – razem zbudujemy coś trwałego.

Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki

Adres rejestrowy

Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nowicki - oferty archiwalne

  • Ślusarz spawacz

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Roboty ślusarskie i spawalnicze

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia spawalnicze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim