Czy to Twoja firma?

HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. praca

Działdowo

Jesteśmy HEINZ-GLAS Działdowo, dumnie zakorzenieni w tradycji i rzemiośle, które sięgają aż 1622 roku. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Działdowie, gdzie do dziś tworzymy z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości szkło i opakowania z tworzyw sztucznych.

Nasza historia to opowieść o rodzinie, innowacjach i dążeniu do doskonałości. Jako firma rodzinna, przekazywana z pokolenia na pokolenie, ugruntowaliśmy swoją pozycję dzięki bogactwu pomysłów, zdolności do innowacji i niezachwianej gotowości do pracy. To właśnie nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pracowników stanowią nasz największy kapitał.

W HEINZ-GLAS Działdowo rozumiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego nieustannie inwestujemy w najnowsze rozwiązania techniczne, badania i rozwój, a także szkolenia zawodowe. Dzięki temu nasze produkty nie tylko spełniają, ale często wyprzedzają oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, ale równie ważne jest dla nas, aby patrzeć w przyszłość. W 1982 roku wprowadziliśmy innowacyjny model uczestnictwa pracowników w podejmowaniu decyzji. To podejście nie tylko zwiększyło naszą konkurencyjność, ale także wzmocniło poczucie wspólnoty i zaangażowania wśród naszego zespołu.

Chociaż nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia liderem w naszej branży, tworząc produkty, które są synonimem jakości i innowacji.

Jako HEINZ-GLAS Działdowo, jesteśmy dumni, że możemy kontynuować rodzinne tradycje, jednocześnie wyznaczając nowe standardy w przemyśle szklarskim i opakowaniowym. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej ekscytującej przyszłości.

HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o.

Siedziba główna

HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Działdowo
  4. Bydgoszcz
  5. Gdańsk
  6. Mława
  7. Katowice
  8. Lublin
  9. Łódź
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ochrony środowiska

    • Działdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma HEINZ-GLAS Działdowo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. ochrony środowiska.

      Zakres obowiązków

      • kompletowanie, analizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska,

      • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń,

      • uczestnictwo w realizowaniu polityki środowiskowej,

      • wykonywanie analiz środowiskowych,

      • współpraca z administracją publiczną,

      • obliczanie należnych opłat za korzystanie ze środowiska,

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne,

      • mile widziane uprawnienia BHP,

      • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie Ochrony Środowiska,

      • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalista ochrony środowiska,

      • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (zastępstwo)

      • pracę w systemie 1 zmianowym,

      • premie miesięczne oraz roczne,

      • możliwość dalszego kształcenia,

      • pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, karnety na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego, opieka medyczna LUX MED).

  • Praca - Key Account Manager

    • Działdowo
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Firma HEINZ-PLASTICS Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Key Account Manager.

      Głównym celem osoby na tym stanowisku będzie pozyskiwanie nowych rynków zbytu.

      Wymagania

      - doświadczenie na stanowisku handlowca ( minimum 5 lat)

      - znajomość branży opakowań lub kosmetycznej

      - umiejętności sprzedażowe,

      - znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,

      - gotowość do wyjazdów, dyspozycyjność,

      - czynne prawo jazdy kat.B oraz auto

      Oferujemy

      - umowę o pracę na czas określony z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony,

      - praca w systemie hybrydowym lub zdalnym

      - premie miesięczne,

      - konkurencyjne wynagrodzenie,

      - pakiet benefitów (m.in. Pracowniczy Program Emerytalny, karnety na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego, opieka medyczna LUX MED).

      - ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Technolog Termoformowania

    • Działdowo
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie przezbrojeń maszyn, wprowadzanie i regulacje parametrów,

      • wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja form – zakres po konsultacji z przełożonym,

      • kontrola wizualna i funkcjonalna detali przy rozruchu maszyn oraz w pracy ciągłej

      • przy ścisłej współpracy z Brygadzistami i Działem Kontroli Jakości,

      • rozwiązywanie technologicznych problemów zgłaszanych przez Głównego Technologa, Koordynatora ds. Produkcji oraz Brygadzistów,

      • kontrola stanu technicznego form, maszyn i pozostałych urządzeń peryferyjnych,

      • kontrolowanie wydajności produkcyjnych

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe),

      • znajomość technologii termoformowania,

      • znajomość materiałoznawstwa oraz technologii przetwórstwa tworzyw,

      • zdolności manualne,

      • umiejętność pracy z maszynami

      Oferujemy

      • konkurencyjne wynagrodzenie w regionie,

      • umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony,

      • możliwość dalszego rozwoju (kursy, szkolenia),

Pracodawcy w Działdowie