Czy to Twoja firma?

Żabka Polska praca

Działdowo

Jako Żabka Polska, jesteśmy dumni z naszej ponad 25-letniej historii na polskim rynku, gdzie nieustannie umacniamy swoją pozycję lidera segmentu modern convenience. Nasza sieć liczy ponad 9000 sklepów, a za ich sukcesem stoją nasi zaangażowani franczyzobiorcy, których liczba przekracza już 7600. Wspólnie tworzymy wartość, upraszczając życie naszych klientów, co jest odzwierciedleniem naszej misji.

Nasze sklepy to miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od świeżych produktów spożywczych, przez przekąski i napoje, aż po usługi dodatkowe, które ułatwiają codzienne obowiązki. Jesteśmy ambicjni w dążeniu do doskonałości, otwarci na potrzeby naszych klientów, odpowiedzialni w działaniu i wiarygodni w każdym aspekcie naszej działalności.

Innowacja i jakość to filary, na których opieramy naszą działalność. Dzięki nowoczesnym narzędziom zarządzania sklepem, takim jak aplikacja Cyberstore, oraz naszemu zautomatyzowanemu Centrum Logistycznemu w Radzyminie, które zostało wyróżnione prestiżowym certyfikatem BREEAM, zapewniamy najwyższy standard obsługi i dostaw.

Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby wspierać naszych franczyzobiorców na każdym kroku – od wpłat na kartę, przez opłacanie rachunków, po wsparcie marketingowe i dostęp do platformy szkoleniowej. Zawsze jesteśmy dostępni dla naszych partnerów, oferując pomoc naszych konsultantów w godzinach 7-23 oraz asystenta głosowego dostępnego 24h na dobę.

Jako część grupy CVC Partners, cieszymy się stabilnością finansową i możliwością ciągłego rozwoju. Nasza przewaga konkurencyjna to pozycja największej sieci convenience w Europie Środkowo-Wschodniej oraz oferta innowacyjnych produktów marek własnych, które są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów.

W Żabce Polska każdego dnia pracujemy na to, aby być blisko ludzi i ich potrzeb, dostarczając nie tylko produkty, ale również rozwiązania, które czynią życie prostszym i przyjemniejszym. Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie doświadczycie Państwo wygody zakupów i serwisu na najwyższym poziomie.

Żabka Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Franczyzobiorca Działdowo
- w kategoriach zawodowych:
franczyza / własny biznes

Oferty pracy Żabka Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żabka Polska

Mapa Żabka Polska

Siedziba główna

Praca Żabka Polska - oferty archiwalne

  • Zostań właścicielem Żabki!

    Żabka Polska
    • Działdowo
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • O Nas:

      Nasza sieć działa na rynku już ponad 20 lat i jesteśmy liderem nowych technologii.

      Nasze sklepy prowadzi już ponad 6600 Franczyzobiorców, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, gwarantując opiekę i wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu.

      Każdego dnia nasze sklepy odwiedza ponad 2,5 mln klientów, a 15 mln Polaków ma mniej niż 5 minut piechotą do najbliższej Żabki. Dla wielu Żabka stała się sklepem pierwszego wyboru. Gdy trzeba zrobić pilnie zakupy idziemy właśnie tam.

      Czy wiesz, że…

      Otrzymasz od Nas lokal oraz w pełni wyposażony sklep (sprzęt AGD, meble), dostarczymy towar pod drzwi Twojego sklepu, który zamówisz w jednym z naszych centrów logistycznych, zadbamy o reklamę i marketing Twojego punktu.

      Chcesz wiedzieć więcej?

      Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na spotkanie.

      Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowe

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie zespołem.
      • Zarządzanie sklepem
      • Towarowanie
      • Dbałość o zachowanie standardów franczyzy

      Wymagania

      • Zaangażowanie
      • Sumienność
      • Opowiedzialność
      • Radość z wykonywanej pracy

      Oferujemy

      • Lokal
      • Wyposażenie
      • Doskonałą lokazlizację
      • Towar dostarczony pod drzwi sklepu
      • Gwarancję wysokiego przychodu.

Pracodawcy w Działdowie