Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska

Czy to Twoja firma?

Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska praca

Tomaszów Mazowiecki

Od momentu otwarcia naszych drzwi w marcu 2020 roku, Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska stała się miejscem, w którym mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego znajdują wsparcie w dążeniu do lepszego zdrowia i samopoczucia. Jesteśmy dumni, że szybko zdobyliśmy zaufanie społeczności i ugruntowaliśmy swoją pozycję jako najczęściej wybierana placówka dietetyczna w regionie.

Nasza oferta skupia się na usługach związanych z dietetyką i poprawą kondycji fizycznej. Rozumiemy, że każdy z naszych klientów jest wyjątkowy, dlatego stawiamy na indywidualne podejście, które pozwala nam tworzyć plany żywieniowe dopasowane do osobistych preferencji i potrzeb. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie w każdy przypadek to nasza wizytówka.

Innowacje są dla nas kluczowe. Wprowadziliśmy przełomowe rozwiązania, które usprawniają komunikację i współpracę z pacjentami, lekarzami oraz podwykonawcami. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową i skuteczną opiekę.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdą konsultację. Zdajemy sobie sprawę, że droga do zdrowia i dobrego samopoczucia jest podróżą, którą każdy odbywa na własnych warunkach. Dlatego też, jesteśmy tu, aby wspierać, motywować i dostarczać wiedzy potrzebnej do osiągnięcia celów żywieniowych i zdrowotnych naszych klientów.

W Poradni Dietetycznej Adrianna Wrońska wierzymy, że zdrowe odżywianie jest fundamentem dobrego życia. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i cieszyć się lepszym zdrowiem. Razem możemy osiągnąć Twoje cele.

Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska

Mapa Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Pruszków
  4. Lublin
  5. Kielce
  6. Kutno
  7. Łódź
  8. Skierniewice
  9. Zgierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Poradnia Dietetyczna Adrianna Wrońska - oferty archiwalne

  • Dietetyk - Właściciel Własnej Poradni Dietetycznej / Partner Biznesowy

    • Lubuskie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Nazywam się Adrianna Wrońska. Jestem Dietetyczką i Dyrektorką Poradni Odchudzania i Odżywiania Zdrowe ZaMiary w Warszawie. Od 3 lat pomagam moim podopiecznym schudnąć, poprawić ich zdrowie i samopoczucie oraz zmienić nawyki żywieniowe.

      Dodatkowo zajmuję się również rekrutacją i wsparciem w rozwoju nowych Poradni Dietetycznych na polskim rynku.

      Poszukuje osób, które szukają własnego pomysłu na biznes i chcą prowadzić swój własny gabinet dietetyczny.
      Rekrutuję w całej Polsce!

      Zapraszam do Zespołu, który tworzy ponad 50 dochodowych Poradni Dietetycznych w całej Polsce! Sama zaczynałam od podstaw, zaraz po skończeniu studiów. Z jednej strony byłam bardzo szczęśliwa, z drugiej jednak przerażona.

      Czy poradzę sobie z pozyskaniem i utrzymaniem pacjentów? Czy „ogarnę” te wszystkie formalności, czy dochodów nie zjedzą podatki i składki na ZUS?

      Wątpliwości było sporo, ale była też determinacja wynikająca z pasji, jaką jest dla mnie zdrowie. Chciałam zarażać ludzi pasją do zdrowego i szczęśliwego życia, i udaje mi się to do teraz.

      Teraz całą moją wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu tego biznesu przekazuję mojemu zespołowi.

      Rekrutuję na terenie całej Polski stacjonarnie i online.

      Razem jest łatwiej i możemy więcej!

      Jeśli Twoim marzeniem jest otworzenie swojej własnej Poradni, ale nie masz pomysłu i wiedzy jak to zrobić, boisz się działać sam oraz wszystkich spraw związanych z otwarciem i prowadzeniem firmy, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj. Oddzwonię do wybranych osób w celu umówienia szczegółów dalszej rekrutacji.

      Jeżeli chcesz mnie bliżej poznać zapraszam na mojego FB --> Dietetyk Adrianna Wrońska

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie swojej własnej Poradni Dietetycznej.

      Nauczymy Cię:

      • prowadzenia rentownego biznesu dietetycznego
      • funkcjonowania poradni dietetycznej
      • pozyskiwania kilkunastu klientów w ciągu miesiąca i ich utrzymywania
      • prowadzenia klientów zgodnie z najwyższymi standardami
      • narzędzi marketingowych i reklamowych

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia
      • wykształcenie kierunkowe (dietetyka, żywienie człowieka, technologia żywności i żywienia, zdrowie publiczne - studia, kursy dokształcające, studia podyplomowe) bądź też chęć do jego uzupełnienia
      • duch przedsiębiorcy i chęć rozwoju własnego biznesu
      • zaangażowanie 200% w to co robię
      • chęć rozwoju zawodowego i osobistego
      • gotowość podjęcia nowych wyzwań
      • odpowiedzialność i terminowość
      • prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia

      Oferujemy

      To oferujemy:

      • gotowy model biznesowy do prowadzenia dochodowej poradni dietetycznej
      • autorski program łączący dietetykę, suplementację i psychologię
      • wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności
      • wsparcie w przygotowaniu biznesplanu, założeniu działalności gospodarczej i pozyskaniu dofinansowania
      • pomoc przy wypromowaniu poradni na lokalnym rynku
      • wsparcie w założeniu i prowadzeniu social media
      • szkolenia z zakresu wiedzy dietetycznej, psychologii, coachingu, pracy z klientem, narzędzi biznesowych i stałe wsparcie merytoryczne
      • dostęp do wszystkich materiałów marketingowych i reklamowych
      • elastyczny grafik pracy – pracujesz tyle ile chcesz – to Twoja firma
      • spotkania integracyjne oraz wsparcie osób z zespołu, na które zawsze można liczyć
      • możliwość wypracowania dochodu biernego i rozwoju nowych poradni dietetycznych na polskim rynku

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim