Bomet Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Bomet sp. z o.o. praca

Częstochowa

Od ponad trzech dekad Bomet Sp. z o.o. z Częstochowy jest synonimem innowacji i doskonałości w dziedzinie produkcji maszyn rolniczych. Nasza historia zaczyna się w Polsce, ale nasze ambicje i osiągnięcia szybko przekroczyły granice kraju, umacniając naszą obecność na rynkach niemieckim, szwedzkim, islandzkim, a także w dalszych zakątkach świata – w Europie, Azji, Afryce oraz obu Amerykach.

Specjalizujemy się w tworzeniu maszyn, które służą rolnikom do przygotowania gleby przed i po zbiorach, siewu, uprawy oraz zbioru warzyw. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i niezawodność w każdym aspekcie rolnictwa, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami stali i elementów roboczych z Polski i Europy. To partnerstwo pozwala nam utrzymywać wysoki standard naszych produktów, które są nie tylko efektywne, ale i trwałe.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do szybkiego reagowania na potrzeby naszych klientów – potrafimy zapewnić wykwalifikowane kadry pracownicze w rekordowym czasie, do 7 dni. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność przekłada się na bardzo wysoki procent zdawalności egzaminów spawalniczych i ślusarskich w zakładach klientów. Nasza rozbudowana baza danych najlepszych pracowników z Polski to nasz strategiczny zasób, który pozwala nam wyróżniać się na rynku.

W Bomet wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klienta to podstawa naszego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze maszyny były nie tylko narzędziami pracy, ale partnerami w rolniczym rozwoju. Nasza obecność na globalnym rynku to dowód na to, że polska myśl techniczna i inżynieryjna może konkurować z najlepszymi, dostarczając produkty, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia przekonują się, że wybór Bomet to krok w stronę przyszłości rolnictwa.

Bomet Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój

Oferty pracy Bomet Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bomet Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bomet Sp. z o.o.

Siedziba główna

Bomet Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Bielsko-Biała
  3. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bomet Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz MAG 135 (konstrukcje hal)

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 15 000-16 000 zł / mies.
    • Zatrudnimy spawaczy w metodzie MAG 135 do prac przy spawaniu elementów konstrukcji hal przemysłowych i systemów zadaszeń.

      Zakres obowiązków

      • spawanie konstrukcji za pomocą metody MAG 135
      • wykonywanie spoin pachwinowych i doczołowych
      • spawanie w pozycjach podolna, naboczna, naścienna, pion
      • obsługa elektronarzędzi

      Wymagania

      • doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135
      • uemijętność wykonywnia spoin pachwinowych i doczołowych
      • aktualne uprawnienia w metodzie MAG 135
      • dyspozycyjność
      • umiejętność pracy w grupie

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o polską umowę na pełen etat

      • wynagrodzenie godzinowe od 13,00€ do 14,00 netto

      • zapewnione i opłacone mieszkanie + WiFI

      • wysokie składki na ZUS

      • bonus paliwowy 0,30€/km

      • meldunek i pomoc w sprawach administracyjnych

      • opiekę polskiego koordynatora na miejscu

      • profesjonalną odzież roboczą

      • elastyczne powroty do Polski np.5/1

      • możliwość rozwoju zawodowego

      • melunek w Niemczech
      • zaliczki już po 5 dniach pracy
      • wypłaty w Euro do 10 dnia miesiąca

Pracodawcy w Częstochowie