Czy to Twoja firma?

DANZI CARE praca

Gdańsk

Jesteśmy DANZI CARE z pięknego Gdańska – miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Nasza pasja to opieka nad osobami starszymi, a naszą specjalnością jest rekrutacja opiekunów, którzy pragną rozwijać swoją karierę za granicą – w Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz we Włoszech.

Od ośmiu lat dzielimy się wiedzą i doświadczeniem na forum Opiekunkaradzi.pl, które stało się przestrzenią wymiany myśli i wsparcia dla opiekunów. To właśnie tam zrodziła się idea stworzenia narzędzia, które zrewolucjonizowało branżę – naszego multiFormularza. Dzięki niemu, jednym kliknięciem można aplikować do wielu agencji, co znacząco upraszcza i przyspiesza proces poszukiwania pracy.

Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm, dlatego towarzyszymy naszym kandydatom na każdym kroku. Pomagamy w stworzeniu profesjonalnego profilu, oceniamy umiejętności językowe i organizujemy transport "door to door", aby podróż do nowego miejsca pracy była jak najwygodniejsza.

Nasze usługi są odzwierciedleniem głębokiego zrozumienia potrzeb zarówno opiekunów, jak i osób starszych, które wymagają troski i wsparcia. W DANZI CARE wiemy, że opieka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim misja. Dążymy do tego, aby każda osoba starsza była traktowana z szacunkiem i otrzymywała opiekę na najwyższym poziomie.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w to, co robimy, jest niezachwiane. Jesteśmy dumni z naszej roli w społeczności i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z DANZI CARE – razem możemy sprawić, że opieka nad osobami starszymi będzie jeszcze bardziej profesjonalna i ludzka.

Oferty pracy DANZI CARE

Praca alert - powiadomienia

Praca DANZI CARE

Mapa DANZI CARE

Siedziba główna

Praca DANZI CARE - oferty archiwalne

  • Praca jako pielęgniarka w Niemczech

    DANZI CARE
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opiekunka z komunikatywnym/ dobrym niemieckim i prawem jazdy jako Pflegedienst!ID: 6091n Lokalizacja: Schmitten 61389 Data: od zaraz Stawka: 1600€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA Język: komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego Oferta dla: Opiekunka Do opieki: Prawo jazdy: Tak Palenie: DozwoloneOpis oferty:Opiekunka z komunikatywnym/ dobrym niemieckim i prawem jazdy do pracy jako Pflegedienst- 61389 Schmitten!Preferowany termin pobytu: min. 3 miesiące!Poszukiwana osoba do pracy jako Pflegedienst. Ważne jest doświadczenie w opiece, umiejętności pielęgniarskie (najlepiej potwierdzone dyplomem).Prawo jazdy jest wymagane. Do dyspozycji auto służbowe.Opiekunka powinna lubić zwierzęta.Osoby do opieki zwykle potrzebują kompletnej pomocy podczas poruszania się, ale wstają samodzielnie. Zdiagnozowano u nich zaawansowaną demencję oraz zaawansowanego Alzheimera. Są zdezorientowani. Zmagają się z silną depresją. Mają inkontynencję, stomię i wymagają wsparcia podczas wyjścia do toalety. Mają założony cewnik. Chorują na cukrzycę.Obowiązki: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higienie, pielęgnacji, kremowaniu, czesaniu, zmiana wkładek, pomoc podczas jedzenia, wspieranie potrzebujących w codziennych obowiązkach, towarzyszenie osobie potrzebującej opieki przy zakupach itp., prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, prowadzenie samochodu, wykupowanie leków w aptece, zmiana opatrunkówWdrożenie będzie trwało 1 tydzień.Plan pracy: poniedziałek-piątek: 6:30-15:00 (zmiana 1) – 2 tygodnie poniedziałek-piątek: 16:30-21:00 (zmiana 2) – 2 tygodnie sobota-niedziela: 6:30-20 – 3 razy w miesiącu.Na miejscu opiekunka ma mieszkanie (39 m2) z ogrodem na wsi. Jest to małe miasto. Opiekunka otrzymuje 100 Euro na jedzenie na miesiąc.Dla opiekunki: własne mieszkanie z łazienką, InternetCzas wolny: do ustalenia

      Praca jako pielęgniarka w Niemczech

      6091n

      Obowiązki

      • Obowiązki: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higienie, pielęgnacji, kremowaniu, czesaniu, zmiana wkładek, pomoc podczas jedzenia, wspieranie potrzebujących w codziennych obowiązkach, towarzyszenie osobie potrzebującej opieki przy zakupach itp., prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, prowadzenie samochodu, wykupowanie leków w aptece, zmiana opatrunków

      Wymagania

      • Wymagania:
      • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
      • doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
      • prawo jazdy jest wymagane
      • osoby nie/-palące

      Oferujemy

      • Nasza oferta:
      • praca na dowolny wymiar czasu
      • praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.
      • z góry opłacona i zorganizowana podróż
      • Niemieckie ubezpieczenie
      • stała opieka koordynatora
      • PREMIE ŚWIĄTECZNE

    DANZI CARE
    • Niemcy

Pracodawcy w Gdańsku