Czy to Twoja firma?

Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o. praca

Poznań

Witaj podróżniku! Pozwól, że opowiem Ci historię Yobboo, miejsca, gdzie Twoje marzenia o niezapomnianych podróżach stają się rzeczywistością. Jesteśmy specjalistami od turystyki kwalifikowanej i alternatywnej, a nasza pasja to tworzenie wyjątkowych wrażeń, które na zawsze zapadną Ci w pamięci.

Nasze "szyte na miarę" imprezy turystyczne są odpowiedzią na potrzeby zarówno grup zorganizowanych, jak i indywidualnych odkrywców. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego z niezwykłą starannością projektujemy oferty, które spełniają indywidualne oczekiwania naszych klientów. Nasza elastyczność i zdolność do dostosowania się do Twoich marzeń to nasza wizytówka.

Dzięki szerokim kontaktom na całym świecie, jesteśmy w stanie zaoferować Ci nie tylko standardowe pakiety, ale i egzotyczne przygody, które przekraczają granice zwykłej turystyki. Nasza unikalna przewaga konkurencyjna to właśnie ta elastyczność i globalny zasięg, które pozwalają nam tworzyć oferty, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

W Yobboo stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami. Chcemy, abyś czuł się z nami jak z dobrym przyjacielem, który zawsze służy radą i wsparciem. Nasze doświadczenie i zrozumienie rynku turystycznego to gwarancja, że Twoja podróż będzie nie tylko emocjonująca, ale i bezpieczna.

Zapraszamy Cię do wspólnego tworzenia historii pełnych przygód, odkryć i niezapomnianych wspomnień. Yobboo to nie tylko podróże, to pasja do odkrywania świata na nowo – razem z Tobą. Dołącz do naszej społeczności odkrywców i pozwól sobie na odrobinę luksusu w podróżowaniu po swojemu. Czekamy na Ciebie, aby razem stworzyć kolejny rozdział w księdze Twoich podróżniczych przeżyć.

Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Kościan
  3. Bydgoszcz
  4. Kornik
  5. Sulechów
  6. Tarnów
  7. Warszawa
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Biuro podróży Yobboo Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. turystyki

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Biuro podróży Yobboo Travel z siedzibą w Poznaniu, organizator wyjazdów zagranicznych dla klientów indywidualnych a także wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie indywidualnie przygotowanych ofert wakacyjnych
      • Obsługa bieżących rezerwacji
      • Przygotowanie i realizacja imprez w zakresie wyjazdów incentive, grupowych wyjazdów „szytych na miarę”, wyjazdów VIP, itp.
      • Udział w przygotowaniu oferty katalogowej dla klientów indywidualnych
      • Nadzór nad realizacją wyjazdów
      • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz z kontrahentami firmy

      Wymagania

      • Dobra organizacja pracy
      • Pomysłowość i własna inicjatywa
      • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość, komunikatywność
      • Pozytywne nastawienie
      • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
      • Doświadczenie w branży turystycznej będzie dużym atutem

      Oferujemy

      • Interesującą pracę,
      • Dobrą i przyjazną atmosferę
      • Możliwości rozwoju zawodowego
      • Pełny etat

Pracodawcy w Poznaniu