Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH opinie i informacje

Poznań

Opinie pracowników o firmie Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 /... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 /... (2)

3.5

Na podstawie 1 ocena z Google.

Bart Kaczka

Bart Kaczka

Dodano: miesiąc temu

Bart Simson

Bart Simson

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH w opinii klientów i współpracowników

Klienci Jednostki Wojskowej 1156, Jednostki Wojskowej 2823 oraz 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach cenią sobie profesjonalizm i wysoką gotowość operacyjną jednostek, co świadczy o dobrej organizacji pracy i podkreśla znaczenie bezpieczeństwa w codziennych operacjach. Współpracownicy z jednostek wojskowych notują wysokie kompetencje i specjalistyczne szkolenia, co może być sygnałem dla kandydatów do pracy o możliwościach rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności. Podkreśla się również dobrą atmosferę wśród załogi, co ma istotne znaczenie dla kandydatów szukających nie tylko wyzwań zawodowych, ale także dobrego zespołu. Areałami do poprawy mogą być natomiast aspekty związane z infrastrukturą czy procedurami administracyjnymi, jednakże te kwestie są często postrzegane jako elementy, które stopniowo ewoluują w ramach dalszego rozwoju jednostek.

Opinie Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych opinii w internecie, jednostki wojskowe są postrzegane jako miejsca pracy, które oferują swoim pracownikom szereg możliwości oraz zapewniają warunki do profesjonalnego rozwoju. Pracownicy doceniają szczególnie nowoczesność organizacyjną i nadchodzące ulepszenia infrastrukturalne.

Pozytywne aspekty:
  • Rozwój infrastruktury, w tym planowana budowa nowoczesnej drogi dojazdowej, podnosząca prestiż jednostki oraz ułatwiająca komunikację.
  • Inwestycje w modernizację jednostki, co świadczy o jej dynamicznym rozwoju i dbałości o warunki pracy.
  • Zapewnienie przez kadrę kierowniczą dobrej atmosfery i komunikacji w zespole, co jest szczególnie ważne dla nowo zatrudnionych pracowników.
  • Poprawa warunków dla personelu dzięki nowym projektom inwestycyjnym realizowanym pomimo trudnych warunków (np. pandemia).
  • Pozytywne opinie o dowódcy, który jest ceniony przez podwładnych.
Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 Baza Lotnictwa Taktycznego - podsumowanie opinii

Wnioski płynące z analizy opinii wskazują, że jednostki te są odbierane jako miejsca, które aktywnie dbają o rozwój infrastruktury i warunki pracy. Lokowanie funduszy w modernizację oraz tworzenie nowoczesnej drogi dojazdowej to inicjatywy, które są entuzjastycznie przyjmowane przez personel. Jednostki te mogą być atrakcyjne dla potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w stabilnej i rozwijającej się organizacji. Z drugiej strony, istnieje miejsce na ulepszenie niektórych aspektów organizacyjnych, zwłaszcza w komunikacji wewnętrznej i procesie rekrutacji.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 28.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Jednostka Wojskowa 1156/ Jednostka Wojskowa 2823 / 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

Pełna nazwa
31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH
Adres rejestrowy
ul. Silniki 1 61-325 Poznań
NIP
7770004575
REGON
63243177100000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu