REVBUD Spółka Akcyjna

Czy to Twoja firma?

REVBUD Spółka Akcyjna praca

Toruń

Jesteśmy REVBUD, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i księgowości, zlokalizowanym w historycznym Toruniu. Nasza pasja to liczby, a nasza specjalność to szerokie spektrum usług księgowych i podatkowych, które są niezbędne dla efektywnego zarządzania Twoją firmą.

Rozumiemy, jak skomplikowane i czasochłonne może być prowadzenie własnej działalności gospodarczej, dlatego oferujemy pomoc w zakładaniu i rejestracji przedsiębiorstw. Zajmujemy się również prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, a także pełną księgowością spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb różnorodnych form prawnych działalności – od spółek komandytowych, jawnych i cywilnych, po firmy jednoosobowe.

W REVBUD wiemy, jak ważne jest precyzyjne rozliczanie podatku VAT, w tym dla transakcji wewnątrzwspólnotowych, dlatego prowadzimy ewidencje dla potrzeb VAT i VAT-UE. Nasz zespół ekspertów z obszaru kadrowo-płacowego zapewnia kompleksową obsługę, w tym rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Dla naszych klientów sporządzamy również e-sprawozdania finansowe do odpowiednich instytucji oraz zajmujemy się ewidencją środków trwałych i wyposażenia.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi obejmują również doradztwo optymalizacyjne, które pomaga w poprawie sytuacji finansowej przedsiębiorstw. W REVBUD stawiamy na indywidualne podejście, analizując zmieniające się przepisy podatkowe i ZUS, aby zapewnić naszym klientom aktualną i skuteczną obsługę.

Z dumą reprezentujemy naszych klientów podczas kontroli skarbowych i ZUS, broniąc ich interesów i zapewniając spokój umysłu. Nasze usługi rozliczeniowe obejmują także rozliczenia roczne PIT w różnych wariantach, a także odzyskiwanie podatku zapłaconego za granicą.

W REVBUD zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i wzajemnym zrozumieniu. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój biznes i pomagać w jego rozwoju, oferując nie tylko usługi księgowe, ale również partnerstwo i doradztwo na każdym etapie działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

REVBUD Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy REVBUD Spółka Akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REVBUD Spółka Akcyjna

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa REVBUD Spółka Akcyjna

Siedziba główna

REVBUD Spółka Akcyjna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Częstochowa
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Gdańsk
  7. Inowroclaw
  8. Poznań
  9. Tczew
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca REVBUD Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Kosztorysant / Koordynator Projektu

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej),

      - sporządzanie przedmiarów robót,

      - sporządzanie kosztorysów ofertowych,

      - sporządzanie ofert dla Inwestorów oraz prowadzenie procedur przetargowych,

      - udział w negocjacjach,

      - sporządzanie zleceń oraz umów z dostawcami i podwykonawcami,

      - czynny udział w fazie realizacji projektu.

      Wymagania

      - wykształcenie techniczne wyższe w zakresie budownictwa (warunek konieczny),

      - znajomość pakietu MS Office,

      - znajomość programu AutoCAD oraz programów do kosztorysowania RODOS lub NORMA,

      - bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność i terminowość,

      - umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

      - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

      - znajomość języka angielskiego mile widziana.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

      - atrakcyjny system wynagrodzenia,

      - dofinansowanie szkoleń i kursów,

      - spotkania integracyjne,

      - możliwość uzyskania uprawnień,

      - możliwość dalszego rozwoju zawodowego w stabilnej firmie budowlanej.

  • Brukarz / Pomocnik brukarza

    • Toruń
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy REVBUD Spółka Akcyjna specjalizującej się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych, projektów mieszkaniowych oraz montażem automatów paczkowych aktualnie poszukujemy:

      Kandydatów na stanowisko: BRUKARZ / POMOCNIK BRUKARZA

      Zakres obowiązków

      Przygotowanie podłoża pod montaż automatów paczkowych:

      • korytowanie, wyrównywanie i wyprofilowanie terenu,
      • osadzanie obrzeży, krawężników, brukowanie,
      • porządkowanie terenu po wykonanych pracach.

      Wymagania

      • gotowość podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski,
      • prawo jazdy kat B,
      • umiejętność pracy zespołowej.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • praca w ekipach 2-3 osobowych,
      • zapewniamy dojazd do pracy w województwie kujawsko - pomorskim,
      • delegacja za wyjazdy,
      • pracodawca pokrywa koszty noclegu,
      • dodatkowe premie za wyniki,
      • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Monter pomp ciepła

    • Toruń
    • запрошуємо працівників з України

      • montaż i uruchomienie pomp ciepła,
      • prace hydrauliczne.

      Wymagania

      • znajomość zagadnień i problemów związanych z hydrauliką,
      • mile widziane doświadczenie związane z montażem pomp ciepła,
      • prawo jazdy kat B (warunek konieczny),
      • dobre umiejętności manualne (obsługa narzędzi, elektronarzędzi),
      • komunikatywność,
      • samodzielność i samodyscyplina.

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
      • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

      Benefity:

      • ubezpieczenie na życie,
      • spotkania integracyjne,
      • paczki świąteczne,
      • możliwość uzyskania uprawnień.

Pracodawcy w Toruniu