Czy to Twoja firma?

RAFT sp. z o.o. praca

Turza Śląska

Od ponad dwóch dekad RAFT sp. z o.o. jest dumnie zakorzeniona w sercu Turzy Śląskiej, gdzie jakość spotyka się z rzemiosłem, a tradycja łączy się z nowoczesnością. Nasza historia rozpoczęła się w 1997 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do metalu, przekuwając ją w solidne i estetyczne konstrukcje metalowe, które służą zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.


Specjalizujemy się w obróbce szerokiej gamy metali – od stali czarnej, przez nierdzewną, aż po ocynkowaną i kolorową. Nasze produkty, w tym balustrady, ogrodzenia, oraz elementy architektoniczne, są nie tylko funkcjonalne, ale i pięknie zaprojektowane, co pozwala im wkomponować się w każde otoczenie, dodając mu charakteru i stylu. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dostarczyć elementy wyposażenia wnętrz, które łączą w sobie wytrzymałość z elegancją.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia specjalistycznych konstrukcji, takich jak suszarnie daszkowe do zbóż, podajniki kubełkowe, kosze zasypowe, czy przenośniki zgrzebłowe zbóż, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasze usługi obejmują nie tylko produkcję, ale również profesjonalny montaż – od balustrad, przez bramy, aż po poręcze, wszystko to realizowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też, każdego klienta traktujemy z pełnym zaangażowaniem, zapewniając, że nasze produkty i usługi spełnią jego oczekiwania. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, misji, wartościach, czy certyfikatach, to nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie – jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, na którego można polegać.

Zapraszamy do współpracy z RAFT sp. z o.o., gdzie tradycja spotyka innowację, a solidność konstrukcji idzie w parze z estetyką wykonania. Razem możemy stworzyć coś, co przetrwa próbę czasu i będzie służyć przez lata.

RAFT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy RAFT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAFT sp. z o.o.

Mapa RAFT sp. z o.o.

Siedziba główna

RAFT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
RAFT sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wodzisław Śląski
  3. Rybnik
  4. Czerwionka-Leszczyny
  5. Bielsko-Biała
  6. Rydułtowy
  7. Białystok
  8. Jastrzębie-Zdrój
  9. Pruszków
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Turzy Śląskiej