Czy to Twoja firma?

SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o. praca

Koszyce Wielkie

Witaj! Jesteśmy Sklepy Spożywcze Max, serce lokalnej społeczności w Koszycach Wielkich. Nasza historia zaczęła się 16 marca 2020 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi z misją dostarczania świeżych i wysokiej jakości produktów spożywczych. Od tego czasu, każdego dnia, z radością witamy naszych klientów, oferując im szeroki wybór żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.


Jako Max, jesteśmy więcej niż tylko sklepem – jesteśmy miejscem, gdzie możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, od podstawowych artykułów spożywczych po specjalne przysmaki. Rozumiemy, jak ważne jest, aby zakupy były wygodne i przyjemne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były świeże i atrakcyjne cenowo.

Nasza obecność w Koszycach Wielkich to nie tylko sprzedaż detaliczna. To budowanie relacji z ludźmi i bycie częścią codzienności naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być miejscem, do którego ludzie chętnie wracają, nie tylko po zakupy, ale również po uśmiech i przyjazne słowo od naszego personelu.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, nasze zaangażowanie w jakość i satysfakcję klienta sprawia, że każdego dnia piszemy nowy rozdział tej historii. Z pasją podchodzimy do tego, co robimy, i wierzymy, że to właśnie ta pasja przyciąga do nas ludzi i pozwala nam rosnąć.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Koszycach Wielkich. Odkryj różnorodność naszej oferty i doświadcz serdeczności, która sprawia, że jesteśmy więcej niż tylko sklepem – jesteśmy częścią Twojego dnia.

SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Koszyce Wielkie
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o.

 • Kasjer-sprzedawca (o)

  SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o.
  • Koszyce Wielkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SKLEPY SPOŻYWCZE MAX sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Kraków
 2. Brzesko
 3. Wrocław
 4. Bielsko-Biała
 5. Łódź
 6. Tarnów
 7. Gorzów Wielkopolski
 8. Kalisz
 9. Warszawa
 10. Zakliczyn

Data aktualizacji: 01.04.2024