Czy to Twoja firma?

KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA praca

Bielsko-Biała
KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA

Praca alert - powiadomienia

Praca KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA

  • Pomoc kuchenna 1/2 etatu

    KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Kucharz

    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz/Kucharka kuchni zimnej

    SMART-HR
    • Chorzów
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pomoc Kuchenna

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Pomoc kuchenna

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • 28 zł / godz.
    • umowa zlecenie
    Popularna
    Dodana

Mapa KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA

Siedziba główna

KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Bytom
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Zabrze

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca KARCZMA HARNAŚ s.c. SEBASTIAN KAPAŁA, LESZEK KAPAŁA - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw zgodnie z zamówieniami dla klientów indywidualnych oraz na imprezy okolicznościowe.

      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 11.00-20.00 od pon. do niedz. (wg grafiku).
      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne, wymagana umiejętność gotowania. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość ich wykonania za skierowaniem). Wymagane min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagana min. podstawowa znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 24,00 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne, wymagana umiejętność gotowania. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość ich wykonania za skierowaniem). Wymagane min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagana min. podstawowa znajmość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 19,00 zł brutto

Pracodawcy w Bielsku-Białej