Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej praca

Bielsko-Biała

Witaj w Domu Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej, gdzie każdego dnia z pasją i zaangażowaniem troszczymy się o dobro naszych mieszkańców. Nasza historia sięga lat 30-tych ubiegłego wieku, kiedy to nasz zabytkowy budynek został wzniesiony. Przez lata służył on wielu pokoleniom, a w 2004 roku zyskał nowe oblicze dzięki rozbudowie, która jeszcze bardziej podniosła standardy naszej opieki.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym pensjonariuszom nie tylko profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitacyjną, ale też wsparcie psychologiczne i terapię zajęciową. Rozumiemy, że zdrowie to nie tylko kwestia fizyczna, ale również emocjonalna i społeczna, dlatego nasze usługi są tak wszechstronne. Od pełnego wyżywienia, przez transport do poradni specjalistycznych, aż po bogaty program kulturalno-oświatowy – wszystko to składa się na życie pełne godności i komfortu.

Nasz wykwalifikowany personel to serce ośrodka, które bije w rytmie potrzeb naszych mieszkańców. Zatrudniamy specjalistów, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale przede wszystkim mają otwarte serca na potrzeby innych. To dzięki nim nasz dom jest miejscem, gdzie każdy czuje się bezpiecznie, rozumie i szanuje.

Znajdujemy się w przepięknej lokalizacji, z okien której rozpościera się widok na majestatyczne góry Beskidu Śląskiego. To nie tylko cudowna panorama, ale również źródło spokoju i harmonii dla naszych mieszkańców. Nasz zabytkowy budynek, po gruntownej renowacji, zapewnia komfortowe warunki mieszkalne w pokojach wyposażonych w instalacje przywoławcze, co daje naszym pensjonariuszom poczucie niezależności i bezpieczeństwa.

Wierzymy, że nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiają, że jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie opieki społecznej. Nasz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz bogata oferta usług dodatkowych, takich jak wyjścia do kina, teatru czy koncerty, sprawiają, że życie w naszym domu to nie tylko codzienna rutyna, ale przede wszystkim możliwość cieszenia się każdą chwilą.

W Domu Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej każdy dzień jest dowodem na to, że opieka społeczna może być świadczona na najwyższym poziomie, z uwagą na indywidualne potrzeby każdego mieszkańca. Zapraszamy do naszego domu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a dobro naszych pensjonariuszy jest najważniejszą wartością.

Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka uroda / pielęgnacja / dietetyka sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej

  • Kucharz

    Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      Zakres czynności:
      1. Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych.
      2. Zmiana bielizny pościelowej i osobistej.
      3. Udzielanie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych osobom ciężko chorym i niesprawnym.
      4. Karmienie chorych i niesprawnych mieszkańców.
      5. Sporządzanie raportów.
      6. Pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu.
      7. Wspieranie mieszkańca i pomoc w rozwiązywaniu jego problemów.
      Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 7.00-19.00-7.00 w Bielsku-Białej.
      Umowa na zastępstwo do 10.07.2023.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, kierunek dowolny. Mile widziany dyplom opiekuna w domu pomocy społecznej lub dyplom opiekuna medycznego. Doświadczenie b/z.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pokojowa

      1. Utrzymanie w należytej czystości i porządku sal podopiecznych łącznie z myciem wyposażenia pokoju,
      a także utrzymanie czystości w pozostałych pomieszczeniach Domu, tj. korytarze, łazienki, toalety, ciągi komunikacyjne.
      2. Roznoszenie posiłków mieszkańcom z zachowaniem stosownej diety i godziny jego podania.
      3. Zbieranie oraz zmywanie naczyń po każdym posiłku.
      4. Wspomaganie pracowników Zespołu Terapeutyczno – Opiekuńczego w zakresie wykonywanych czynności:
      a) pielęgnacyjnych, tj. mycie, czesanie, kąpiele, ubieranie mieszkańców,
      b) zmiany bielizny pościelowej,
      c) karmienia mieszkańców niezdolnych do samodzielnego spożywania posiłków.
      5. Znajomość środków dezynfekcji, sposobu ich przygotowania oraz czasu dezynfekcji.

      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
      Praca w Bielsku-Białej zmianowa według harmonogramu od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00-15.00, 13.00-21.00 .

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

  • Pokojowa

      dom pomocy społecznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie nie jest wymagane

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej