Czy to Twoja firma?

U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński praca

Niechorze

Witajcie w świecie smaków i gościnności, który od ponad trzech dekad kreujemy w U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński. Nasza przygoda zaczęła się 7 czerwca 1990 roku, kiedy to postanowiliśmy otworzyć drzwi naszej restauracji w malowniczym Niechorzu. Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, dbamy o to, aby każdy Gość poczuł się u nas wyjątkowo.


Nasza specjalność to połączenie usług zakwaterowania z wyśmienitą kuchnią. Oferujemy przytulne i komfortowe obiekty noclegowe, które są idealnym miejscem wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. W naszych restauracjach serwujemy dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a nasze bary to miejsce, gdzie można delektować się szeroką gamą napojów, w tym tych alkoholowych, na które posiadamy odpowiednie zezwolenia.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które zdobyliśmy od naszych Gości – średnia ocena 4.4 na podstawie 615 recenzji na Google to dla nas dowód na to, że wyznaczamy wysokie standardy w branży gastronomicznej. Każdy uśmiech i zadowolenie klienta to dla nas najlepsza nagroda i motywacja do dalszego rozwoju.

Choć nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, możemy z pewnością powiedzieć, że nasz sukces opiera się na autentyczności, dbałości o detale i nieustannym dążeniu do perfekcji. W U CYWILA - ARMADA każdy znajdzie coś dla siebie – czy to smakowite dania, relaksujący nocleg, czy chwilę przyjaznego relaksu przy kieliszku ulubionego trunku.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas w Niechorzu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek i każda noc są częścią niezapomnianej historii, którą wspólnie tworzymy. Do zobaczenia w U CYWILA - ARMADA, gdzie gościnność to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie.

U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński

Mapa U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński

Siedziba główna

U CYWILA - ARMADA Krzysztof Cywiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Niechorzu